Koronavirüs

Koronavirüs, Covid-19, korona, COVID, pozitif vaka veya corona gibi ifade edilen yeni tip Coronavirüs ile ilgili son dakika haberler… Türkiye’de ve dünyada ki günlük ve toplam koronavirüs vaka sayısını, Coronavirüs kaynaklı güncel ölüm sayısı, iyileşme oranı, ağır hasta veya entübe edilmiş hasta sayılarını belirten vaka tablosu ile ilgili bilgiler içerir.

Koronavirüs durum raporları ve açıklanan vaka sayıları hakkında Sağlık Bakanlığı, Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) gibi resmi kurumların en son yaptığı açıklamalara ve bu konular hakkında çıkan haberlere yer verilen bir sayfadır. Ayrıca bu sayfa, Corona virüsü hakkında yapılan bilimsel çalışmalarla ilgili yapılan en son gelişmeleri, bu konuda çıkan son dakika açıklamaları ve haberleri içerir. Coronavirüs aşı çalışmaları, korona ilacı, koronavirüs ile ilgili resmi duyurular ve tedbir amaçlı alınan kararlar hakkında bilgiler içerir.

Koronavirüs hastalığı ile ilgili sorulan sorulara cevap verir. Örneğin; Covid-19 belirtileri, semptom belirtileri, tedavisi, nasıl yayıldığı ve nasıl korunması gerektiği gibi sorulara en detaylı içeriklerle okuyucuları bilgilendirir.

Başa dön tuşu