Personel Alımı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı personel alımı başvuruları bugün başladı!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü tarafından personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı 10 personel alımı yapacak. Başvurular bugün başladı ve 18 Ağustos 2021 tarihine kadar devam edecektir.

Personel alımına ilişkin yayınlanan resmi ilanda şu bilgilere yer verildi;

Genel Müdürlüğümüz Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığı emrinde istihdam edilmek üzere 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin Ek 6’ncı maddesi ile 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik’in 8’inci maddesi” uyarınca sözlü sınav başarı sırasına göre yapılacak yerleştirme ile 5 (beş) sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır.

Adaylar başvurularını 09/08/2021-18/08/2021 tarihleri arasında saat 23:59:59’a kadar Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden giriş yaparak, e-Devlet üzerinde belirtilen takvimde aktif hale gelecek olan iş başvuru ekranını kullanarak gerçekleştireceklerdir. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular için gerekli koşullar, istenilen belgeler, sınav süreci ile ilgili diğer bilgiler Genel Müdürlüğümüz internet adresinde www.mapeg.gov.tr yer almaktadır.