Belediye İş İlanları

İBB sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden olan İstanbul Personel Yönetim A.Ş (İSPER) yeni personel alım ilanı yayınladı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre İSPER, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere, aşağıda belirtilen şartlara uygun sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacak. Alınacak personeller, İBB İSPER’in memur kadrosunda görevlendirilecek olup, başvurular https://kariyer.ibb.istanbul/ sayfası üzerinden genel başvuru kısmından online şeklinde yapılacaktır.

İBB İSPER sosyal yardım ve inceleme görevlisi iş başvuruları 7-12 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuruda bulunmak isteyenler adayların, yukarıda belirtilen İBB kariyer sayfasına girerek kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Peki, İSPER sosyal yardım personeli alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir? İşte detaylar…

İSPER SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

İstanbul Personel Yönetim A.Ş (İSPER) toplamda 1 adet sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacak olup, bu kadroya başvuru yapmak isteyen adaylardan istenilen başvuru şartları şöyle;

Yardım başvurularının değerlendirilmesi ve verilen adreslerde gerekli sosyal incelemenin yürütülmesi ve gerçekleştirilen tespitlerin Online olarak bilgi sistemine aktaracak. Bu kapsamda belirtilen hizmetlerde çalışacak personel adayı; sosyal hizmet, psikoloji, sosyoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümlerinden mezun, bilgisayar kullanabilen, tercihen en az B sınıfı ehliyete sahip ve İstanbul’da ikamet edecektir.

İSPER İŞ BAŞVURUSU

Başvurular yukarıda belirtilen mail adresine yapılacaktır. Özgeçmişinizi belirtilen mail adresine iletirken konu kısmına başvuru bilgileri kısmında yer alan meslek adını yazmanız gerekmektedir.