Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

İzdoğa çağrı operatörü ve bilgisayar mühendisi alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzdoğa A.Ş, yeni iş ilanları yayınladı. İlana göre İZDOĞA, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere KPSS şartsız personel alımı yapacak. Personel alımına ilişkin yapılan kadro açıklamasında çağrı operatörü ve bilgisayar mühendisi alımı yapılacağı belirtildi.

Alınacak personeller, İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde işçi kadrosunda daimi olarak çalıştırılacak olup, kadrolara göre istenilen başvuru şartları ve diğer detaylar aşağıda verilmiştir. Peki, İZDOĞA iş başvurusu nasıl yapılır? İşte detaylar…

ÇAĞRI OPERATÖRÜ ALIMI

Toplamda 1 çağrı operatörü alımı yapılacak olup, bu kadroya başvuru yapmak isteyen adayların en az üniversite mezunu olmaları gerekmektedir.

BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ ALIMI

Toplamda 1 adet bilgisayar mühendisi alımı yapılacak olup, bu kadro için başvuru yapmak isteyen adayların, üniversitelerin ilgili bölümlerinde mezun olmaları gerekmektedir.

İZDOĞA İŞ BAŞVURUSU

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzdoğa Çevre Koruması İyileştirilmesi Müşavirlik ve Proje Hizmetleri A.Ş işçi alımı için başvurular 6 Ağustos 2021 tarihinde başlayacaktır. Başvurular, 8 Ağustos 2021 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların, belirtilen tarih aralığında arasında www.izdoga.com.tr/tr/CVBankasi/15 internet adresi üzerinden online başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

İZDOĞA personel alımı için yayınlanan resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...