Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

Aydın Büyükşehir Belediyesi 5-6 Ağustos’ta personel alımı yapacak!

Aydın Büyükşehir Belediyesi 04 Ağustos 2021 tarihi itibari ile yeni iş ilanları yayınladı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yer alan ilana göre Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel A.Ş daimi işçi alımı yapacak. Buna göre Belediyeye 1 kimyager, 3 elektrik teknisyeni, 3 çevre mühendisi, 1 çevre teknikeri, 2 mekanik bakım onarımcısı ve 1 makine mühendisi alımı yapılacak. Toplamda 11 personel alımı yapılacak olup iş başvuruları 5-6 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılacaktır. Mesleklere dair başvuru şartları, iş başvuru adresi ve diğer tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞÇİ ALIM İLANI

Aydın Büyükşehir Belediyesi 18-50 yaş aralığında, Aydın il sınırları içerisinde ikamet eden, askerlikle ilişkisi olmayan ve emekliliğe hak kazanmamış 11 personel alımı yapacak. Yayınlanan resmi iş ilanları aşağıda gösterilmiş olup, kimyager alımı, elektrik teknisyeni alımı, çevre mühendisi alımı, çevre teknikeri alımı, mekanik bakım onarımcısı alımı ve makine mühendisi alımı için istenilen başvuru şartları her bir ilan içerinde belirtilmiştir. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Personel alımı başvuruları Hasanefendi Ramazanpaşa Mah. İstiklal Cad. No1/2 Efeler / Aydın adresine şahsen yapılacaktır.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...