Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

Belediyeye en az lise mezunu büro personeli alımı yapılacak!

İstanbul Küçükçekmece Belediyesi (KİTAŞ) Türkiye İş Kurumu’nda 02 Ağustos 2021 tarihinde yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Belediye iş ilanları’’ sayfasında yer alan ilana göre Küçükçekmece Belediyesi kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere en az lise mezunu büro personeli alımı yapacak.

KİTAŞ Büro personeli alımı iş başvuruları başladı ve 4 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir. Başvurular  basvuru@kiras.ist adresine online olarak yapılacaktır. Personel alımına ilişkin yayınlanan ilanda şu bilgilere yer verildi.

Yer: Küçükçekmece inşaat Taah. San. Ve Tic. Aş. Genel Müdürlük Binası

Görev tanımı: Müdürlükte Büro Personeli olarak çalışacak. Gerekli evrak işlemlerini yapacak ve kontrollerini sağlayacak.

Başvuralar sadece mail adresi üzerinden yapılmalıdır. IŞKUR iş Arayan Belgesi olmayanlar ve telefon veya bizzat yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Mail adresine detaylı özgeçmiş, diploma, engelli ise engel durumunu gösterir belge, sürücü belgesi başvuru mailinde ek olarak gönderilmelidir. Belgeleri eksik olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. Uygun adaylar ile iletişime geçilecektir. Görüşmeye davet edilen adayların görüşmeye gelirken başvuru için gerekli evrakları fiziki olarak getirmeleri gerekmektedir.

Engelli adaylara öncelik verilecektir.

 

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriği Kesintisiz Görüntülemek İçin Lütfen Reklam Engelleyici Uygulamanızı Kapatınız...