Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzdoğa 85 eğitmen alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan İzdoğa A.Ş, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre İZDOĞA A.Ş, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere KPSS şartsız ve sınavsız 85 eğitmen alımı yapacak. (İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN YAYINLANAN GÜNCEL TÜM İŞ İLANLARINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ)

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzdoğa eğitmen alımı ile ilgili yayınladığı ilanda, alımların en az lise mezunu öğrenim düzeylerinden olacağı belirtildi. Ayrıca yayınlanan ilanda ikametgah şartı belirtilmedi. Peki, İZDOĞA personel alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir? Eğitmen alımı için adaylar nereye ve nasıl başvuru yapması gerekiyor? İşte detaylar…

İZDOĞA EĞİTİMEN ALIMI İŞ BAŞVURUSU

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çevre Korunması İyileştirilmesi Müşavirlik ve Proje Hizmetleri Tic.ve San. A.Ş. (İZDOĞA), 02-04 Ağustos 2021 tarihleri arasında kadrolu olarak görevlendirilmek üzere 85 adet eğitmen alacak. Bu kadro için iş başvuruları isbasvuru@izdoga.com.tr adresine yapılacaktır. Adayların bu adrese CV’lerini göndermeleri gerekmektedir.

EĞİTMEN ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Eğitmen alımı için başvuruda bulunmak isteyen adaylardan istenilen başvuru şartları şöyle;
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak,
En az lise mezunu olmak,
Herhangi sağlık sorunu bulunmamak,
Adli sicil kaydı bulunmamak.

İZDOĞA tarafından yayınlanan resmi personel alım ilanı aşağıda verilmiştir. Diğer tüm detayları bu ilan üzerinden öğrenebilirsiniz.