Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

Lisans mezunu 10 zabıta memuru alımı yapılacak!

Hakkari Belediyesi yeni bir memur alım ilanı yayınladı. İlana göre Hakkari Belediyesi KPSS 60 puan şartı ile lisans mezunu 10 zabıta memuru alımı yapılacak. Memur alımı iş başvuruları 06.09.2021 ile 09.09.2021 tarihleri arasında yapılacaktır. Peki, zabıta memuru alımı için istenilen başvuru şartları nelerdir? İş başvurusu nereye yapılacak? İşte detaylar…

Hakkari Belediyesi zabıta alımı için yayınladığı ilanda şu bilgilere yer verildi;

BAŞVURU YERİ, TARİHİ, ŞEKLİ VE SÜRESİ

a) Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 06.09.2021 ile 09.09.2021 tarihleri arasında (mesai saatleri arasında) Bulak Mahallesi Bulvar caddesi No: 8 Merkez/HAKKÂRİ binası içinde İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne müracaatlarını yapabileceklerdir.

b) Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Bulak Mahallesi Bulvar caddesi No: 8 Merkez/HAKKARİ adresine gönderebileceklerdir.

c) Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

d) Zabıta memuru kadrolarına başvurular şahsen yapılacak olup, adaylar yukarıda belirtilen tarihlerde boy ve kilo ölçümü yapmak üzere Hakkari Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne istenilen belgelerle birlikte şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır. E-Posta ile veya diğer şekillerde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

f) Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

g) Duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

SINAVIN YERİ, ZAMANI VE KONULARI:

– Zabıta Memuru alımı için; sözlü ve uygulamalı sınav yapılacak olup, sözlü sınav ve uygulamalı sınav 14-15.09.2021 tarihinde saat :10:00’da Hakkari Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Kompleksi adresinde (Dağgöl Mahallesi Hastane Caddesi Merkez/ HAKKARİ) adresinde yapılacaktır. Sözlü ve uygulamalı sınav aynı gün içerisinde bitirilemez ise ertesi günlerde devam edilecektir.

– Memur alımı için; sözlü sınav yapılacak olup, sözlü sınav 16-17.09.2021 tarihinde saat :10.00’da Belediye Başkanlığımız Hizmet Binası Meclis Salonunda yapılacaktır. Sözlü sınav aynı gün içinde bitirilemez ise ertesi günü devam edilecektir. Zabıta Memuru Alım İlanı

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.