Genel

Hastaneye kaldırılan Fatma Girik’in sağlık durumu hakkında açıklama geldi!

Ünlü Yeşilçam filmlerinin vazgeçilmez ismi usta oyuncu Fatma Girik hastaneye kaldırıldı. Bodrum’da ki evinden acilen ambulansla hastaneye kaldırılan Fatma Girik’in sağlık durumu hakkında doktorlarından açıklama geldi. Evinde aniden fenalaşarak bayılan ve nefes almakta zorluk çeken Girik’in tedavisi sürüyor… İşte, ünlü sanatçının sağlık durumu ile ilgili son gelişmeler…

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Torba Mahallesi’nde yaşayan Yeşilçam’ın ünlü sinema oyuncusu 79 yaşındaki Fatma Girik dün akşam saatlerinde yardımcılarının çağırdığı ambulans ile Bodrum’daki Amerikan Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

GÖĞÜS HASTALIKLARI BÖLÜMÜNDE TEDAVİ GÖRÜYOR

Sözcü’den Yaşar Anter’in haberine göre, Amerikan Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yusuf Babayiğit “Fatma hanım göğüs hastalıkları enfeksiyonu nedeni ile tedavi altına alındı. Şu anda göğüs hastalıkları uzmanlarımızın öncülüğünde tedavisi sürüyor. Bir süre hastanemizde tedavi altında olacak” diye konuştu.

ANNESİ DE HASTANEYE KALDIRILDI

Bu arada Fatma Girik’in annesi 99 yaşındaki Münevver Girik Dukav’ın da iki gün önce ambulans ile Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak yoğun bakım ünitesinde yaşlılığa bağlı hastalıklar nedeniyle tedavi altına alındığı ve tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.