Ekonomi

Vakıfbank’tan 3 ay ödemesiz bayram kredisi kampanyası!

Vakıfbank 3 bin ile 125 bin TL arasında 3 ay ödemesiz bayram kredisi kampanyası başlattı. Peki, Vakıfbank bayram kredisi kampanyasında kimler faydalanabilir? Vade oranları ve faiz oranları ne kadar? 50 Bin TL kredinin geri ödemesi ne kadar? Kredi başvurusu nasıl yapılır? İşte, kampanya ile ilgili tüm detaylar…

VAKIFBANK BAYRAM KREDİSİNDEN KİMLER FAYDALANABİLİR?

Vakıfbank bayram kredisinden kamu personelleri, özel sektör çalışanları ve emekliler faydalanabiliyor. Krediden faydalanmak için gelir belgesi ibraz etmeniz yeterli.

KREDİ ÖZELLİKLERİ

Çekilen ihtiyaç kredilerinizi aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli veya değişken taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz.

KREDİ FAİZ ORANLARI ve KREDİ TAHSİZ ÜCRETİ

Kredi kampanyasının aylık akdi faiz oranı %1,51’den başlamaktadır. Faiz oranı, kişinin KKB (Kredi Kayıt Bürosu) notuna göre değişiklik gösterir.

Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0.5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır.

36 AY VADELİ 50 BİN TL KREDİ ÖDEMESİ

Vakıfbank bayram kredisi adı altında çekilen ihtiyaç kredilerinizi 36aya varan vadelerle ödeyebilirsiniz. 50 Bin TL nakit krediyi 36 ay vadeli çektiğinizde aylık ödemeniz 1.902,91 TL’dir. Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasına kredi için tahsil edilen (BSMV dahil) kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahil olup sigorta tutarları dahil edilmemiştir. 50.000 TL için 1 yıllık Hayat Sigortası prim tutarı, 35 yaşındaki erkek müşteri için 389,32 TL’dir. Sigorta primi, 35 yaş üzerinden hesaplanmış olup kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri yaşı ve cinsiyetine göre değişiklik göstermektedir. Efektif Yıllık Faiz Oranı örnek vade ve örnek tutar üzerinden hesaplanmıştır.

Belirtilen faiz oranı kredi açılış günü ile aynı gün otomatik ödeme talimatı verilmesi, Bankamız aracılığıyla sigorta yaptırılması, kredi kartı başvurusu alınması ve asgari bir maaş tutarında Ek Hesap açılması durumunda geçerli olacaktır.

VAKIFBANK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Kredi başvurularınızı tüm Vakıfbank şubelerinden veya cep telefonunuz aracılığıyla da başvuru yapabilirsiniz.

SMS ile Kredi Başvurusu Yapmak İçin;

Aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz.

Örnek SMS Metni:

KREDI 11111111111 3000