Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzenerji 13 farklı meslekten memur ve işçi alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzenerji A.Ş 06 Temmuz 2021 tarihi itibari ile Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan kamu personeli alım ilanlarına göre İzenerji A.Ş, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 13 farklı meslekten memur ve vasıflı-vasıfsız işçi alımı yapacak. Personel alımı iş başvuruları 07.07.2021-09.07.2021 tarihleri arasında www.izenerji.com.tr internet adresi üzerinden CV Bankasına online başvuru şeklinde kabul edilecektir. Başvuru sahiplerinin başvuru yapılmak istenen pozisyonu belirtmesi gerekmektedir.

İZENERJİ PERSONEL ALIM İLANI

Alınacak personeller, İzmir Büyükşehir Belediyesi kadrosunda daimi olarak istihdam ettirilecek olup, belediyenin şirketlerinden olan İzenerji İnsan Kaynakları Bakım Onarım Enerji Güvenlik Hizmetleri İlaçlama Ve Turizm San. Tic. A.Ş. bünyesinde görevlendirileceklerdir. Alınacak kadroya ilişkin yapılan açıklamada ‘’ 16 büro memuru, 2 engelli büro personeli, 5 çağrı operatörü, 2 danışman, 2 eğitmen, 2 elektrik ve elektronik teknisyeni, 1 Endüstri Otomasyon Teknikeri, 1 psikolog, 1 sıhhi tesisatçı, 2 şoför, 3 temizlik personeli, 3 vasıfsız işçi ve 1 beden işçisi (yük taşıma personeli) olmak üzere toplam 41 personel alımı yapılacaktır. Bu kadrolara ilişkin istenilen başvuru şartları ise şu şekilde;

KADROLARA GÖRE BAŞVURU ŞARTLARI

İzenerji en az ilkokul, ilköğretim, lise (ortaöğretim), önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden KPSS şartsız bay-bayan 41 memur alımı ve işçi alımı yapacaktır. Belirtilen kadrolara başvuru yapacak olan adaylardan istenilen şartlar şu şekildedir;

BÜRO MEMURU ALIMI

Toplamda 16 büro memuru alınacak olup adayların en az lise tercihen üniversite mezunu olmaları, bilgisayar ve ofis malzemelerini kullanıyor olmaları gerekmektedir.

ENGELLİ BÜRO PERSONELİ ALIMI

Toplamda 2 engelli büro personeli alımı yapılacak olup adayların; en az lise mezunu olmaları, bilgisayar ve ofis malzemelerini kullanıyor olmaları gerekmektedir.

ÇAĞRI OPERATÖRÜ ALIMI

Toplamda 5 çağrı operatörü alımı yapılacak olup adayların; en az lise tercihen üniversite mezunu olmaları, bilgisayar ve ofis malzemelerini kullanıyor olmaları ve akıcı konuşabiliyor olmaları gerekmektedir.

DANIŞMAN ALIMI

Toplamda 2 danışman (danışma memuru) alımı yapılacak olup adayların; diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve insanlarla iyi iletişim kurabilen, en az lise tercihen üniversite mezunu olmaları gerekmektedir.

EĞİTMEN ALIMI

Toplamda 2 eğitmen (Türk Dili) alımı yapılacak olup adayların; üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

ELEKTRİK VE ELEKTRONİK TEKNİSYENİ ALIMI

Toplamda 2 elektrik ve elektronik teknisyeni alımı yapılacak olup adayların; liselerin ilgili bölümünden mezun olmaları gerekmektedir.

ENDÜSTRİ OTOMASYON TEKNİKERİ ALIMI

Toplamda 1 Endüstri Otomasyon Teknikeri alımı yapılacak olup adayların; üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

PSİKOLOG ALIMI

Toplamda 1 Psikolog alımı yapılacak olup adayların; üniversitelerin psikoloji bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

SIHHİ TESİSATÇI ALIMI

Toplamda 1 sıhhi tesisatçı alımı yapılacak olup adayların; en az ilkokul mezunu olmaları ve alanında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir.

ŞOFÖR ALIMI

Toplamda 2 şoför alımı yapılacak olup adayların; en az ortaokul mezunu olmaları, B sınıfı ehliyet, SRC, Psikoteknik değerlendirme belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI

Toplamda 3 temizlik personeli alımı yapılacak olup adayların; en az ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir.

VASIFSIZ İŞÇİ ALIMI

Toplamda 3 vasıfsız işçi alımı yapılacak olup adayların; en az ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir.

BEDEN İŞÇİSİ ALIMI

Toplamda 1 beden işçisi alımı (yük taşıma personeli) yapılacak olup adayların; en az ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir.

Bunlarla birlikte tüm adayların; erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları, herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması ve adli sicil kaydının bulunmaması gerekmektedir.

İZENERJİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

E-posta: info@izenerji.com.tr

Telefonu: O (232) 411 77 00

Adres: Hürriyet Bulvarı No:18 K.6 D:12 Münir Birsel Plaza B Blok İsmet Kaptan Mah. KONAK-İZMİR

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZENERJİ A.Ş tarafından yayımlanan resmi iş ilanını görüntülemek için aşağıda verilen linki kopyalayıp aratınız…

https://media.iskur.gov.tr/46863/izmir-izenerji-insan-kayn-bak-onar-ener-guv-hiz-ilac-turz-san-tic-a-s-09-07-2021.pdf