Teknoloji

Philips N95 filtreli ve elektrikli fanlı maskeler satışa sunuldu!

Philips, N95 filtreli ve elektrikli fanlı maskeler için uzun zamandır beklenen çocuk modeli "Breeze Mask Kids"i 8 Haziran'da satışa sundu!

Philips, N95 filtre ve elektrikli fan ile donatılmış yeni nesil maske “Breeze Mask”ten, uzun zamandır beklenen ve küçük bir yüze takılabilen “Breeze Mask Kids” çocuk modelini geçtiğimiz 8 Haziran 2021’de satışa sundu. Philips resmi çevrimiçi mağazası Rakuten Ichiba ve diğer büyük EC siteleri ve ülke çapındaki tüketici elektroniği perakendecileri satış yapmaya başladı.

“Breeze Mask Kids”te, yetişkinlerdeki performansa benzer şekilde elektrikli fan maskenin içindeki havayı dışarı atıyor ve maske içindeki konforu korumak için içeriye temiz hava giriyor.

Ayrıca çocuk modeline özgü bir mekanizma olan kafa halkasını benimseyerek çocukların yumuşak tenine ve küçük yüz çevresine bile nazikçe oturtulabiliyor. Maske takarken içeriden nefes verdiğinizde LED ışığı Fanın düğmesi yanıp sönüyor. Bu, yetişkinlerin çocuk maskelerinin çalışmasını bir bakışta kontrol etmelerini sağlar. N95 filtrenin yüksek koruma performansı ve elektrikli fan sayesinde maske içindeki nefes darlığını azaltması sayesinde önümüzdeki terli mevsimde bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

“Breeze Mask Kids” serisine yeni bir seri ekleyerek sadece yetişkinleri değil çocukları da [2 yaşında ki] sıcağa karşı koruma sağlıyor. Ayrıca bundan böyle ebeveynler ve çocuklar uyumlu maskelerin keyfini çıkarabilirler.