Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

Gazipaşa Belediyesi 42-53 yaş arası daimi işçi alımı yapacak!

Antalya Gazipaşa Belediyesi 1 Temmuz 2021 tarihi itibari ile Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanları yayınladı. İlana göre Gazipaşa Belediyesi 42-53 yaş arası daimi işçi alımı yapacak! İşçi alımı başvuruları 07 Temmuz 2021 tarihinde yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen adayların en az ilkokul mezunu olmaları, 42 yaşından büyük 53 yaşından gün almamış olmamaları ve aşağıda belirtilen diğer şartlara uygun olmaları gerekmektedir. Peki, Gazipaşa Belediyesi işçi alımı başvuruları nereye ve nasıl yapılacak? İstenilen şartla nelerdir? İşte detaylar… (Belediyenin diğer tüm günce iş ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ)

GAZİPAŞA BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI

Gazipaşa Belediyesi iştiraklerinden olan Selinus İnşaat, İnşaat Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, İŞKUR üzerinden beden işçisi alımı için ilan yayınladı. İlanda, belediye kadrosunda daimi olarak görevlendirilmek üzere 2 işçi alınacağı söylendi. Bu ilan için başvuruda bulunmak isteyen adaylardan istenilen şartlar şöyle;

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olması,

En az ilkokul mezunu olması,

Görevini yapmasını engelleyecek herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması,

Gazipaşa ilçe sınırları içerisinde en az 10 yıldır ikamet ediyor olmaları ve emekli olmamış olma şartı bulunmaktadır.

GAZİPAŞA BELEDİYESİ İŞ BAŞVURUSU

İş başvuruları Yeni Mahalle İnönü Caddesi No: 9 Gazipaşa/ANTALYA adresinde bulunan Gazipaşa Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne şahsen yapılacaktır. İş başvuru esnasında aşağıda resmi ilan içeriğinde belirtilen belgelerin götürülmesi gerekmektedir.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.