Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

İBB Metro İstanbul 170 personel alımı yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Metro İstanbul A.Ş Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanı yayınladı. İlana göre İBB Metro İstanbul A.Ş en az lise mezunu KPSS şartsız 28 farklı meslekten 170 personel alımı yapacak! Personel alımı iş başvuruları 13 Aralık’ta başlayacak  ve 31 Aralık 2021 tarihine kadar İBB Kariyer sayfası üzerinden online olarak yapılacaktır.

Peki, Metro İstanbul personel alımı için istenilen şartlar nelerdir? Hangi bölümlerden mezun adaylar bu ilana başvuru yapabilir? Mesai saatleri ve çalışma şartları nasıl? İBB Metro A.Ş tarafından yayınlanan bu ilanın tüm detaylarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

METRO İSTANBUL PERSONEL ALIM İLANI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin en büyük kuruluşlarından olan Metro İstanbul A.Ş, her geçen gün servis ağlarını büyütüyor ve büyümenin bir gereksinimi olarak personel alımları yapıyor. Metro İstanbul, personel ihtiyacı için 6 Aralık 2021’de İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yeni iş ilanı yayınladı ve bu ilana göre; aşağıda belirtilen şartlara uygun 170 personel alacak. Alınacak personeller, İBB bünyesinde daimi olarak istihdam edilecek olup, İstanbul Metro A.Ş bünyesinde daimi olarak istihdam edileceklerdir.

Hangi mesleklerden kaç personel alınacağı, mesleklere göre istenilen başvuru şartları ve diğer tüm detaylara yukarıda belirtilen resmi ilan linkine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

 

Başa dön tuşu