Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

İBB İSPER planlama mühendisi ve büro memuru alımı yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) şirketlerinden olan İstanbul Personel Yönetim (İSPER) A.Ş, 2 planlama mühendisi ve 3 büro memuru alımı yapacak! İSPER personel alımı başvuruları 29 Haziran ile 3 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapılacaktır. Personel alımı başvuruları https://kariyer.ibb.istanbul/ adresi üzerinden online şeklinde yapılacak olup iş başvuruları ile ilgili tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

İSPER, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere KPSS şartsız lisans mezunu toplam 5 personel alımı yapacaktır. Bu ilana başvuru yapacak olan adayların aşağıda belirtilen şartlara uygun olması gerekmektedir.

1 –PLANLAMA MÜHENDİSİ ALIMI

Üniversitelerin mimar/harita mühendisliği, inşaat mühendisliği, şehir planlama ve mühendisliği vb. lisans programlarından mezun olmak,

2 –BÜRO MEMURU ALIMI

Tercihen herhangi bir bölümden lisans mezunu olmak,
Arşivleme konusunda deneyim sahibi olmak,
Yazılım konusunda deneyim sahibi olmak,
İyi derecede bilgisayar ve ofis programlarını kullanabilmek.

İSPER İŞ BAŞVURUSU

Başvurular yukarıda belirtilen https://kariyer.ibb.istanbul/ adresine yapılacaktır. Özgeçmişinizi belirtilen mail adresine iletirken konu kısmına başvuru bilgileri kısmında yer alan meslek adını yazmanızı rica ederiz. İSPER resmi iş ilanı aşağıda gösterilmiştir.