Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

Ünye Belediyesi yeni iş ilanları yayınladı!

Ordu Ünye Belediyesi iştiraklerinden olan ÜNBEL Danışmanlık A.Ş, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanları yayınladı. İlana göre Ünye Belediyesi, Ünbel Danışmanlık bünyesinde geçici olarak istihdam etmek üzere; 3 cankurtaran, 1 kasiyer, 2 temizlik personeli, 1 seyis ve 4 aşçı olmak üzere toplam 11 personel alımı gerçekleştirecek.

Ünye Belediyesi personel alımı iş başvuruları 29 Haziran ile 3 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapılacaktır. Mülakatlar Ünbel Danışmanlık A.Ş. Genel Müdürlüğü ( Kaledere Mah. Belediye Cad. No:8/101 Ünye-ORDU adresinde gerçekleştirilecektir. Diğer tüm belediyelerin güncel iş ilanlarınına ulaşmak için BURAYA TIKLAYINIZ

BAŞVURU ŞARTLARI

En az ilkokul mezunu olmak,

Cankurtaran, Kasiyer, Temizlik mesleğinde çalışacak personellerin bayan olması,

Can kurtaran mesleğinde çalışacak personellerin cankurtaran belgesinin olması, kasiyerlik görevi yapacak personelin muhasebe programlarına hakim olması, temizlik mesleğinde çalışacak personelin daha önce kamu veya özel sektörde temizlik görevinde çalışmış olması.

Seyis görevinde çalışacak personelin erkek olması ve antrenörlük belgesi olması,

Aşçıların erkek olmaları ve en az 3 yıl deneyim sahibi olmaları gerekmektedir.

Ünye ilçe sınırları içerisinde ikametgah ediyor olmak.

ÜNBEL DANIŞMANLIK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Kaledere Mah. Belediye Cad. No:8/101
ÜNYE/ORDU
Tel: 0452 333 01 00
Mail: info@unbel.com.tr

ÜNBEL DANIŞMANLIK A.Ş KİMDİR?

21.07.2014 Tarihinde ÜNYE Belediyesi’nin İştirak Şirketi olarak kurulmuştur. Sermayesinin %100 ‘ü ÜNYE Belediyesi’ne aittir. Ünye Belediyenin personel istihdamı yönetimi, ÜNBEL Hazır Beton Tesisi işletmeciliği ve ÜNBEL Emirgan Aile Çay bahçesi işletmeciliği gibi alanlarda faal olarak hizmet sunmaktadır.

ÜNBEL A.Ş. olarak; insan odaklı yönetim ve hizmet anlayışı ile kamusal sorumluluğunu yerine getirirken; müşteri odaklılık, verimlilik ve kalite esaslarına dayalı yaklaşımı ile sektördeki rekabet gücünü artırarak yoluna devam etmektedir.

ÜNBEL A.Ş ilerleyen dönemde faaliyet alanlarını arttırarak, kamu tasarrufu ve sürdürülebilir gelir sistemini kalıcı hale getirmeyi planlamaktadır.