Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

İSTON İBB Kariyer üzerinden KPSS şartsız personel alımı yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden olan İSTON İstanbul Beton Elemanları ve Hazır Beton Fabrikaları San. Ve Tic. A.Ş. yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre İBB İSTON A.Ş, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere KPSS Şartsız personel alımı yapacak.

İSTON 2 adet inşaat mühendisi alımı yapacak olup, başvuruları İBB Kariyer üzerinden (https://kariyer.ibb.istanbul/) yapılacaktır. İBB iş başvuruları bu ilan için 29.06.2021- 1.07.2021 tarihleri arasında yapılmaktadır. İnşaat mühendisi alımı için adaylardan ‘’Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuş. Erkek adaylar için askerliğini yapmış, MS Office, Autocad, Sta4cad programlarına hakim adaylar. 30 yaşından gün almamış olan adaylar’’ şartları istendi. İBB’nin güncel iş ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

İSTON KİMDİR?

İSTON İstanbul Beton Elemanları ve Hazır Beton Fabrikaları San. ve Tic. A.Ş. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin altyapı ve üstyapı ihtiyaçlarına kaliteli çözümler getirmek amacıyla 1986 yılında kurulmuştur. İstanbul’un yanı sıra Türkiye’nin diğer kentlerinde de ürünleri tercih edilen İSTON, dünyanın farklı ülkelerine ihracat yapmaktadır.

İSTON beton ve betonarme boru, parketaş ve bordür, hazır beton, prefabrik yapı elemanları, kent mobilyaları üretiminin yanı sıra mimari tasarım, kentsel proje uygulama, taahhüt ve yapı denetim hizmetleri de vermektedir.

Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında yer alan İSTON, kamu kuruluşları ile birlikte özel sektöre de ürün satışı yapmaktadır. Ürün teknolojisi, ürün çeşitliliği ve yüksek kalite standartları ile İSTON, yapı sektörünün öncü
kuruluşlarından biridir.

ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olan İSTON, bütün üretim faaliyetlerini TSE Kalite Standartları’na uygun olarak yapmaktadır. Kalitenin sürekli denetim altında tutulduğu İSTON laboratuvarları, TÜRKAK tarafından uluslararası akreditasyona sahip olması sebebiyle yapı sektörü ve üniversitelerin bilimsel deney taleplerini de
karşılamaktadır.

İSTON tüm faaliyetlerini İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi ve Çevre Yönetim Sistemi, Kalite Yönetim Sistemi, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve Kalite Laboratuvarı Yönetim Sistemi’ne uygun olarak gerçekleştirmektedir. Sürdürülebilir bir gelişim modelini kurumsal ilke olarak benimseyen İSTON, üretim tesislerinden
Hadımköy Fabrikası’nda Altın Sertifika, Tuzla Fabrikası’nda Gümüş Sertifika olmak üzere Uluslararası Beton Sürdürülebilirlik Konseyi (CSC) belgelerine sahiptir.

AR-GE ve tasarım çalışmaları ile kentsel yaşama ve yapı sektörüne yeni ürün ve teknolojiler kazandıran İSTON, sanayi ve akademi iş birliği kapsamında ulusal ve uluslararası projeler de yürütmektedir.

Kente estetik, fonksiyon, konfor ve kalite olarak değer yaratma misyonu ile çalışmalarını yürüten İSTON, geleceğin kentleri ile uyumlu ürün ve tasarımlar ortaya koymaktadır.

1800’ü aşkın ürün çeşidi ile yapı sektöründe dünyanın bu alandaki önemli kuruluşlarından biri olan İSTON, yeni ürünler ve faaliyet alanları ile sektördeki hacmini genişletmektedir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir kuruluşu olarak İSTON, katılımcı ve şeffaf yönetim anlayışı ile kentlinin beklentilerini, ihtiyaçlarını iç ve dış dinamikleri ile geniş bir çerçeveden ele alarak çözümler üretmektedir.
İSTON, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Yeni Nesil Belediyecilik’ anlayışını destekleyen faaliyetleri ile şehirlerde fark yaratmaya devam etmektedir. İSTON Türkiye Hazır Beton Birliği ve Türkiye Prefabrik Birliği üyesidir.

İSTON A.Ş İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Oruç Reis Mah. Vadi Cad. No:108 İstanbul Ticaret Sarayı K:6 Esenler/İstanbul

Tel: (212) 537 82 00

pazarlama@iston.istanbul
iston@iston.istanbul

 

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.