İŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı İŞKUR üzerinden işçi alımı yapacak!

Tarım ve Orman Bakanlığı Tavukçuluk Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Tarım ve Orman Bakanlığı, kendi bünyesinde geçici olarak istihdam etmek üzere; kümes bakım işçisi olarak toplam 10 işçi alımı yapacaktır.

Bakanlığa işçi alımı iş başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak olup, başvurular 2 Temmuz 2021 tarihinde sona erecektir. Kadrolara göre belirlenmiş başvuru şartları, kura yeri ve diğer ilan detayları aşağıda verilmiştir.

Çalışma Süresi :Geçici (5 Ay 29 Gün)

ÖZEL ŞARTLAR

1-Kümes işlerini yapmaya engel bir durumunun olmaması,

2-Kümes ve kuluçhane gibi tozlu ortamlarda çalışmasına engel sağlık probleminin olmadığına dair sağlık raporunun olması.

Kurada belirlenen adaylara Faaliyet alanı ile ilgili sözlü ve uygulamalı sınav yapılacak olup sınav tarihi ve yeri ”arastirma.tarimorman.gov.tr/tavukçuluk” internet sitemizden duyurulacaktır.

İŞ BAŞVURULARI

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar,  İŞKUR internet sitesinden (https://esube.iskur.gov.tr/) internet adresi üzerinden “İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak), E-DEVLET ve ALO 170 hattı üzerinden de başvuru yapabilirler.

İlgili ilanı görüntülemek için öncelikli olarak BURAYA TIKLAYINIZ ve ardından, açılan sayfa üzerinde yer alan ‘’iş yeri ünvanı’’ kısmına aynen ‘GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI TAVUKÇULUK ARA ÜRLÜĞÜ’’ yazısını kopyalayıp yapıştırınız. Ardından ‘’Ara butonuna basınız…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu