İŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

SDÜ İŞKUR üzerinden 30 personel alımı yapacak!

Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Rektörlüğü Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre SDÜ, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere; 26 beden işçisi, 1 Kendi Yürür Özel Tarım Makineleri Bakım Ve Onarımcısı ve 3 Traktör Şoförü olmak üzere toplam 30 personel alımı yapılacaktır.

Üniversiteye personel alımı iş başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak olup, başvurular 2 Temmuz 2021 tarihinde sona erecektir. Kadrolara göre belirlenmiş başvuru şartları, kura yeri ve diğer ilan detayları aşağıda verilmiştir.

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.
Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Müracaat eden adaylar içerisinden talep sayısının dört katı olacak şekilde noter kura çekimi düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
İşyerine ismi bildirilen kişilere sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara duyurulacaktır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

İlana başvuracak kişilerin başvuru tarihi itibari ile 18 yaşından gün almış olması gerekmektedir.

Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak,

Çalışma süresi 02.08.2021 tarihinden itibaren 3 ay olacaktır..

NOTER KURASI: Süleyman Demirel Üniversitesi SDÜ M. Lütfü ÇAKMAKÇI Kültür Merkezi’nde 08.07.2021 tarihi

PERŞEMBE günü saat 10:00 da noter huzurunda yapılacaktır. Kura sonuçları 12.07.2021 tarihinde SDÜ web sayfasında (www.sdu.edu.tr) yayımlanacaktır. Adaylara ayrıca yazılı tebligatta bulunulmayacaktır.

Sözlü mülakat 26.07.2021 tarihinde saat 09:00 da SDÜ Uluslararası İlişkiler Genel Koordinatörlüğü Konferans Salonu’nda yapılacaktır. Çalışmaya hak kazanan adayların isimleri 28.07.2021 tarihinde üniversitemiz web sayfasında (www.sdu.edu.tr) yayımlanacaktır. Adaylara ayrıca yazılı tebligatta bulunulmayacaktır.

İletişim tel: 0 246 211 10 46

İŞ BAŞVURULARI

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar, İŞKUR internet sitesinden (https://esube.iskur.gov.tr/) internet adresi üzerinden “İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak), E-DEVLET ve ALO 170 hattı üzerinden de başvuru yapabilirler.

İlgili ilanı görüntülemek için öncelikli olarak BURAYA TIKLAYINIZ ve ardından, açılan sayfa üzerinde yer alan ‘’iş yeri ünvanı’’ kısmına aynen ‘S.D.Ü. YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI’’ yazısını kopyalayıp yapıştırınız. Ardından ‘’Ara butonuna basınız…

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.