Yurtdışı İş İlanları

Rusya’da yapımı süren endüstriyel projede görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacak!

Rönesans Holding A.Ş tarafından yeni yurt dışı iş ilanları yayınladı. İlana göre Rönesans Holding, Rusya’da yapımı süren endüstriyel projede görevlendirilmek üzere personel alımı yapacak. Açılan kadro açıklamasında 1 adet makine mühendisi alımı yapılacağı belirtildi. Bu ilan başvuru yapmak isteyen adayların Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları, Endüstriyel borulama kapsamında deneyim kazanmış olmaları, MS Office ve Autocad programlarına hakim ve ileri düzeyde İngilizce, tercihen Rusça bilmeleri gerekmektedir.

Rusya’ya personel alımına ilişkin Rönesans A.Ş’den yapılan açıklamalarda ‘’Borulama İşleri Şefi arayışımız bulunmaktadır’’ denildi. İşin tanımı ise şu şekilde;

İŞ TANIMI

Boru imalat ve montaj işlerinin koordinasyonunun sağlanması

Ekip yönetiminden ve ekipman yönetiminden sorumlu olmak

İlgili proje yönetimine gerekli raporlamaların yapılması

Bu ilana online başvuru yapmak için aşağıda başvuru linki verilmiştir.

RÖNESANS HOLDİNG İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ankara İnsan Kaynakları

Adres: Portakal Çiçeği Sokak, No. 33 Y. Ayrancı, Ankara 06540, Türkiye

Telefon:  +90 312 840 1000

İstanbul İnsan Kaynakları

Adres: Allianz Tower Küçükbakkalköy Mahallesi, Kayışdağı Caddesi No: 1, 34750 Ataşehir / İstanbul, Türkiye

Telefon:  +90 216 430 6000

Rönesans Holding Hakkında

Rönesans Holding A.Ş. inşaat, gayrimenkul geliştirme, endüstri tesisleri, enerji üretim ve sağlık faaliyetlerine odaklanarak Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Afrika’yı içeren geniş bir coğrafyada çalışmalarını sürdürenşirketler topluluğudur.

Rönesans’ın temelleri 1993 yılında, Dr. Erman Ilıcak tarafından kurulan ve bugün Rönesans Holding’in lokomotif şirketi olan Rönesans İnşaat ile atılmıştır. Rusya’nın St. Petersburg kentinde kurulan Rönesans İnşaat, etkin yönetim anlayışı ve doğru stratejilerle kısa zamanda yeni pazarlara açılmayı başarmış ve bugün REC Uluslararası inşaat Yatırım Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanıyla anılan uluslararası bir müteahhitlik firması niteliği kazanmıştır. Rönesans, dünyanın en büyük uluslararası müteahhitlik şirketlerinin sıralandığı ENR listesinde 38’inci sırada yer almaktadır.

İş ilanı başvuru linki: https://careers.ronesans.com/content/JobSearchTR/?locale=tr_TR