EkonomiEmlak

Aylık 200 TL’den başlayan fiyatlarla sanal ofis kiralayın!

Fiziki bir çalışma adresine ihtiyaç duymadan çok daha ekonomik fiyatlarla sanal ofisiniz olsun! Üstelik aylık 200 TL’den başlayan fiyatlarla, ek maliyetsiz olarak aşağıdaki tüm hizmetlerden yararlanın. Peki, sanal ofis kurmanın avantajları nelerdir? Ne gibi kolaylıklar ve imkanlar sunuluyor? İşte detaylar…

SANAL OFİS KURMANIN AVANTAJLARI

Sanal ofise kurmanın en büyük avantajlarını kısa olarak 6 başlıkta özetlemeden önce hemen şunu belirtmek gerekir. İş yapmak için asıl ihtiyacınız fiziki bir ofis değilse, sanal ofistir. Çok hesaplı bir paket olan Sanal Ofis paketi, size işiniz için ihtiyacınız olan tüm prestij ve kolaylığı sağlar. Çağrılarınız, posta-kargolarınız ve misafirleriniz iş adresinizi gösterdiğiniz eOfis’te profesyonel bir ekip tarafından karşılanıp, size bildirilir. Tüm eOfis’lerde ön rezervasyonla toplantı odası ve kısa süreli ofis kullanımı yapabilir, 32 A+ Plazada eOfis Business Lounge’ları ücretsiz olarak dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

  1. Prestijli, merkezi ve ulaşımı kolay iş adresi

Türkiye’nin 8 ilinde, 32 merkezi lokasyonda, A+ plazalarda bulunan eOfis’lerden size en yakın ve işinize en uygun olan bir tanesini seçerek, yasal adresiniz olarak bu adresi kullanır, tüm eOfis’lerde ön rezervasyonla çalışabilirsiniz. Business Loungelar ücretsizdir. Wi-fi, çay, kahve, su hizmeti sağlanır.

  1. Operasyonel Destek

Siz işinizle uğraşırken, profesyonel ekipler ek bir ücret talep etmeden telefonlarınızı karşılayıp size aktarır, posta-kargolarınızı yönetir ve size bildirir, misafirlerinizi karşılar ve ağırlar.

Sanal ofis kullanımi

  1. Özgürlük

Tüm eOfis’leri kullanabildiğiniz için tek bir ofise bağlı kalmadan özgür çalışırsınız.

  1. Ücretsiz Kullanım Hakları

eOfis üyeleri belli bir limite kadar, istedikleri lokasyonda ücretsiz olarak toplantı odası ve çalışma masası kullanımı yapabilir.

eofis ucretsiz kullanim alanlari

  1. Kullandığın kadar öde

Her zaman fiziki bir ofis ya da toplantı odası ihtiyacınız olmayabilir ama müşterilerinizi modern ve profesyonel bir ofiste ya da tam donanımlı bir toplantı odasında ağırlamak isteyeceğiniz zamanlar da olabilir. İşte o zaman eOfis’i arayarak, istediğiniz lokasyonda saatlik, günlük, haftalık ofis, toplantı odası ya da etkinlik salonu kiralayabilirsiniz. Hem de eOfis üyesi olarak size özel fiyatlarla.

Sanal ofis kiralama

  1. Network

eOfis üyeleri 6000’e yakın şirkete ulaşmış bir topluluk oluşturur. Üyelerimizin firma tanıtımlarını eOfis Network’e yaparak işbirlikleri kurmaları ve işlerini büyütmeleri için onlara fırsat sağlanıyor.

Sanal ofis destek

Daha fazla detay ve sanal ofise kiralamak için aşağıda belirtilen linki kopyalayıp aratabilirsiniz.