İŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

ETİ Maden 21-25 Haziran’da 67 işçi alımı yapacak!

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İlana göre ETİ maden, Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğünde daimi olarak istihdam etmek üzere 67 işçi alımı yapacak. İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilan detaylarında, işçi alımlarının 21-25 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılacağı belirtildi.

İşçi alımına ilişkin yayınlanan ilanda ‘’ETİ Maden Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) 32 ve Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) 35 olmak üzere toplam 67 sürekli işçi için ilgili mercilerden gerekli izinler alınmıştır.

Aşağıdaki tabloda belirtilen 67 sürekli işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, il düzeyinde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğüne işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 21.06.2021 tarihinde yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu 67 sürekli işçi için aranılan şartlar, İŞKUR Genel Müdürlüğü tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında 21.06.2021 tarihinde yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir’’ denildi.

 

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.