İŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

Üniversite hastanesine İŞKUR üzerinden 55 temizlik personeli alımı yapılacak!

İstanbul ÜniversitesiCerrahpaşa hastanesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında temizlik iş ilanı yayınladı. İlana göre üniversitesi hastanesinde daimi olarak istihdam edilmek üzere İŞKUR üzerinden en az lise mezunu 55 adet temizlik personeli alımı yapılacak. İş başvurularınız için aşağıda başvuru eknanına ait link verilmiştir.

Peki, İŞKUR temizlik ilanına nasıl başvuru yapılır? İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa hastanesi temizlik personeli alımı için istenilen şartlar nelerdir? Kura tarihi ne zaman? Tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

TEMİZLİK PERSONELİ (55 KİŞİ) İÇİN ARANAN ÖZELLİKLER

1-En az ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olmak

2-30 yaşını doldurmamış olmak

3-Üniversitemizin sağlık uygulama ve araştırma merkezleri ile yoğun bakım ünitelerinin iç ve dış saha temizliğinde resmi tatil, hafta sonu tatili ile diğer günlerde 24 saat esasına göre vardiyalı olarak çalışmayı kabul etmek

KURA TARİHİ VE YERİ

 1. Noter kurasına katılacak olanların isim listesi 22/06/2021 Salı günü (http://istanbulc.edu.tr ile http://personel.istanbulc.edu.tr) internet adresinde DUYURULAR kısmında yayınlanacaktır.
 2. Noter huzurunda kura çekimi 24/06/2021 Perşembe günü saat 10:00 da İstanbul Üniversitesi- Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkesi Okuma Salonunda (Üniversite Mah. Bağlariçi Cad. No: 7 Avcılar- İstanbul)yapılacaktır.
 3. Noter kurası sonucu mülakat sınavına katılmaya hak kazanan asil ve yedeklerin listesi Üniversitemiz (http://istanbulc.edu.tr ile http://personel.istanbulc.edu.tr) internet adresinde DUYURULAR kısmında yayınlanacaktır. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde kabul edilecek olup ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

SÖZLÜ SINAV İŞLEMLERİ

 1. Kura çekimi sonucu ilgili noter tarafından gönderilen listeler ile sözlü sınav yeri ve tarihi Üniversitemiz kurumsal internet sayfasından (http://istanbulc.edu.tr ile http://personel.istanbulc.edu.tr) takip edilebilecek, ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.
 2. Sınav kurulunca, açık işçi sayısı kadar asil, yeterli sayıda yedek aday belirlenir. İşe başlamayanlar ile 60 gün içerisinde işten ayrılanların yerine, yedek listenin ilk sırasından başlayarak yerleştirme yapılır.
 3. Asil ve yedek adaylar Üniversitemiz internet sayfasından (http://istanbulc.edu.tr ile http://personel.istanbulc.edu.tr) ilan edilecektir.
 4. Uygulamalı sınav yapılması gereken durumlarda esas ve usuller sınav kurulunca belirlenir.

GÖREVE BAŞLAMA İŞLEMLERİ

Göreve başlamaya hak kazanan adaylar Atamaya Yetkili Amirin Olur işlemleri sonucunda belirtilecek tarihte göreve başlayacaktır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz sayılacaktır.

İŞÇİ OLARAK BAŞVURACAK ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER

 1. Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi
 2. 2 Adet Vesikalık fotoğraf.
 3. Adli Sicil Belgesi
 4. SGK’dan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığını almadığını gösterir belge.
 5. Askerlik durum belgesi (e-Devlet çıktısı kabul edilir)
 6. Diploma/Mezuniyet Belgesi aslı ve fotokopisi
 7. Sağlık Raporu (5 Hekim onaylı, 1 Hekim Psikiyatrı Uzmanı Olmak Şartı ile)

Temizlik kadrosuna İş başvuruları 18 Haziran 2021 tarihinde sona erecektir. Bu ilana İŞKUR üzerinden online başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

 

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.