İŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

Sosyal yardım vakfına sosyal market çalışanı alımı yapılacak!

İŞKUR SYDV Güncel İş İlanları -Kütahya Merkez Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Başkanlığı sosyal market çalışanı alımı için bugün yeni bir iş ilanı yayınladı. Personel alımına ilişkin yapılan açıklama ‘’Vakfımız bünyesinde açılacak olan sosyal marketimiz; yardımsever vatandaşlarımızın, iş adamlarımızın yaptığı ve yapacağı ihtiyaç fazlası yeni veya kullanılmamış giyim, kırtasiye, zücaciye, ev eşyası vb. her türlü gıda ürünü gibi bağışların Vakfımızdan yardım alan veya alabilecek muhtaçlık seviyesinde olan Kütahya İli Merkez ilçeye bağlı mahalle, kasaba ve köylerde ikamet eden yardıma muhtaç vatandaşlarımızın ücretsiz olarak yararlandıkları bir birim olacaktır.

Sosyal Market çalışanı; depo yönetimi, mal kabul, stok yönetimi konularına hakim ve ihtiyaç sahibi haneye ayni yardımları ivedilikle ulaştırmak ve teslimi ile görevlidir. 2 asil 4 yedek sosyal market çalışanı tespit edilecek ve çalıştırılmak üzere Noter huzurunda kura ile belirlenen personeller Vakfımız Mütevelli Heyetinin onayına sunulacaktır.

SYDV Mütevelli Heyeti işe alım süreci sonucunda, personel alıp almamakta kadroların tamamına ya da bir kısmına atama yapmakta yetkilidir. İşe başlayan personelin iş performansının düşük olması veya işe gerekli disiplini göstermemesi durumunda Vakıf Mütevelli He etinin personelin yetkisini sonlandırmaya yetkisi vardır’’ denildi.

Bu ilana başvuru yapacak olan adayların 25 yaşından büyük olmaları ve 45 yaşından gün almamış olmaları gerekmektedir. Personel alımına ilişkin yayınlanan resmi ilan aşağıda gösterilmiştir. Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.