İŞKUR İş İlanları

İŞKUR, Proje Uygulama Birimi İçin Kıdemli Yazılım Geliştirme Danışmanı Arıyor

İŞKUR, İşgücü Piyasasına Geçişin Desteklenmesi Projesi kapsamında Kıdemli Yazılım Geliştirme Danışmanı alımı yapacak. Başvuru detayları ve şartlar haberimizde.

İşgücü Piyasasına Geçişin Desteklenmesi Projesi (İSDEP-2) kapsamında İŞKUR, Proje Uygulama Birimi için Kıdemli Yazılım Geliştirme Danışmanı hizmet alımı yapacaktır.

İlgi Beyanı Talebi

Proje, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB), Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve Türk Kızılay tarafından uygulanmakta olup, Dünya Bankası tarafından yönetilen ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilmektedir. Projenin amacı, Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler (GKAS), Uluslararası Koruma Statüsü ve Başvuru Sahipleri (UK) ve Türk vatandaşlarının istihdam edilebilirliklerinin artırılarak işgücü piyasasına erişimlerinin desteklenmesi ve sosyal uyum yardımı (SUY-ESSN) programı faydalanıcılarının işgücü piyasasına geçişlerinin desteklenmesidir.

İlan Detayları

İŞKUR Bilgi İşlem Daire Başkanlığı bünyesinde, Aktif İşgücü Piyasası Programlarının izlenmesine yönelik uygulamaların çalıştığı bilgi işlem sistemleri ile ilgili işlemlerin yürütülmesi, kurumun diğer bilgi işlem sistemleri ile bütünleştirilmesi ve gereksinimlerinin teknik danışmanlık hizmetini sağlamak amacıyla 1 (bir) Kıdemli Yazılım Geliştirme Danışmanı alınacaktır.

Aranan Nitelikler:

  • Yazılım geliştirme konusunda kıdemli düzeyde deneyim
  • Proje yönetim becerileri
  • Takım çalışmasına yatkınlık
  • Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği

Başvuru Tarihi ve İletişim

Başvuruların, pozisyon adı ve referans numarasının açıkça belirtildiği Türkçe özgeçmişler ile birlikte en geç 04.06.2024 tarihine kadar aşağıda belirtilen adrese e-posta yoluyla iletilmesi gerekmektedir:

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü
Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı
Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No: 42 Yenimahalle / Ankara / Türkiye
E-mail: proje.ilanbasvuru@iskur.gov.tr
Tel: +90 312 216 39 17

Seçim Süreci

IPF Borçluları için Satın Alma Düzenlemeleri’nin ilgili politikası doğrultusunda seçilecek olan danışmanlar, Dünya Bankası’nın Danışman Kılavuzlarında belirtilen Bireysel Danışmanların Seçimi Yöntemi (IC) doğrultusunda değerlendirilecektir.

Son Başvuru Tarihi

Başvuruların son tarihi 04.06.2024 saat 23:59:59’dur.


İŞKUR’un bu yeni ilanı, yazılım geliştirme alanında uzman kişilere büyük bir fırsat sunuyor. Proje kapsamında elde edeceğiniz deneyim, kariyerinizde büyük bir adım olacaktır. Başvurunuzu zamanında yaparak bu fırsatı kaçırmayın!