Belediye İş İlanları

Görbel Anonim Şirketi, Manisa Lokasyonunda Çeşitli Pozisyonlarda Toplam 20 Personel Alımı Yapıyor!

Manisa'da faaliyet gösteren Görbel Anonim Şirketi, beş farklı meslek dalında toplam 20 yeni çalışan arıyor. Başvuru koşulları, gerekli belgeler ve tüm detaylar haberimizde.

Görbel Anonim Şirketi, Manisa’nın Gördes ilçesinde bulunan merkez ofisinde genişleyen iş hacmi nedeniyle çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere toplam 20 yeni personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Açık pozisyonlar arasında elektrikçi, temizlik görevlisi, kazıma ve yükleme operatörü, ekskavatör operatörü ve inşaat ustası bulunuyor. İşte detaylar:

Elektrikçi (Genel) Pozisyonu

Şirket, elektrik departmanında daimi statüde çalışacak 1 deneyimli elektrikçi arıyor. Adayların en az 1 yıl tecrübeye sahip olmaları ve ilgili meslek lisesi veya dengi okuldan mezun olmaları gerekmektedir. Başvurular 15-19 Mayıs 2024 tarihleri arasında kabul edilecek.

Temizlik Görevlisi Pozisyonları

Gördes ofisinde 15 temizlik personeli alınacak. Bu pozisyonlar için aranan temel şartlar arasında kamusal haklardan yoksun bırakılmamış olmak ve ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak yer almakta. Temizlik departmanı için başvurular da 15-19 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Kazıma ve Yükleme Loder Operatörü

Bir adet kazıma ve yükleme loder operatörü alımı yapılacak. Bu görev için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ilgili makina operatörlüğü sertifikası veya ehliyet gerekmekte. Ayrıca, adayların işkur açık iş ilanlarına uygun ikamet şartını taşıması beklenmektedir.

Ekskavatör (Kazıma ve Yükleme) Operatörü

Bir adet ekskavatör operatörü daha şirket bünyesine katılacak. Bu pozisyon için de kazıma ve yükleme loder operatörü ile benzer şartlar aranmakta olup, başvurular yine 15-19 Mayıs 2024 tarihleri arasında alınacaktır.

İnşaat Ustası

İnşaat projelerinde çalıştırılmak üzere 2 inşaat ustası alınacak. Adayların kamu kurumları tarafından verilen geçerli Kalıp, Demir Bağlama ve Sıva Ustalık belgesine sahip olmaları gerekiyor. Başvurular, diğer pozisyonlar gibi 15-19 Mayıs 2024 tarihleri arasında yapılabilir.

Başvuru Koşulları ve Gerekli Belgeler

Tüm adaylar için genel başvuru koşulları arasında kamusal haklardan mahrum olmamak, ISKUR açık iş ilanları şartlarına göre ilçede ikamet ediyor olmak ve adli sicil kaydının temiz olması bulunmaktadır. Ayrıca, başvuracak adayların B sınıfı ehliyet, ilgili ustalık belgeleri ve meslek lisesi diplomasına sahip olmaları zorunludur. Başvurular, Görbel Anonim Şirketi’nin Yazı İşleri Müdürü Hakkı EFE ile iletişime geçilerek, CV ve gerekli belgelerin yaziisleri@gordes.bel.tr adresine gönderilmesiyle yapılacaktır.