Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Belediye İş İlanları

Malatya’nın Akçadağ İlçesinde İstihdam Fırsatı: Yerel Kalkınmada Yeni Adım!

Malatya Akçadağ'da iş arayanlar için harika bir fırsat! Yerel ekonominin canlandırılması adına AKTU Ltd. Şti. tarafından yeni iş ilanları açıldı. İş ve yaşam dengesi, kariyer fırsatları ve bölgesel kalkınma hedefleriyle dolu bu ilanı kaçırmayın!

Malatya’nın Akçadağ ilçesine bağlı Başpınar Mahallesi, girişimci ruhunun ve çalışkan halkının sayesinde ekonomik kalkınmada yeni bir sayfa açıyor. AKTU Temizlik İnşaat Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, yerel istihdamı destekleme ve bölgenin ekonomisine katkı sağlama amacıyla yeni personel alımı yapacağını duyurdu. Gelişen tekstil sektöründe, makine operatörleri olarak görev alacak 7 yeni çalışan aranmakta.

Fırsatın Detayları: Kimler Başvurabilir?

  • Minimum ilkokul mezunu adaylar,
  • Emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış bireyler,
  • Akçadağ ilçe sınırlarında ikamet eden veya edebilecek olan vatandaşlar,
  • B sınıfı sürücü belgesine ve en az 3 yıllık ehliyete sahip kişiler,
  • 45 yaşını doldurmamış olanlar ve
  • Greyder (kilit parke taşı fabrikasında kullanılan iş makinası) kullanım belgelerine sahip olanlar.

İlan edilen pozisyon için gereken özel nitelikler ve alım koşulları, bölge halkının beceri setini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarlanmış. Ayrıca, haftada 45 saatlik bir çalışma süresiyle, iş ve yaşam dengesine de özen gösterilmekte.

Başvuru Şartları ve Süreci:

Adayların başvuru sürecinde ibraz etmeleri gereken belgeler arasında nüfus cüzdanı fotokopisi, nüfus kayıt örneği ve adli sicil kayıt belgesi bulunmakta. Bu belgelerle birlikte, 11.03.2024 – 15.03.2024 tarihleri arasında Başpınar Mahallesi’ndeki şirket adresine şahsen müracaat etmeleri gerekiyor.

Çalışma Saatleri ve Adresi:

Çalışma saatleri sabah 8’den akşam 5’e kadar olup, adres Başpınar Mahallesi, Camii Sokak No:2 Akçadağ/Malatya şeklindedir.

Etkin Bir Kariyer İçin Neden Bu Fırsatı Değerlendirmelisiniz?

Bu iş fırsatı, sadece bir istihdam seçeneği sunmakla kalmayıp, aynı zamanda bölgesel kalkınmanın ve sosyal uyumun bir parçası olma şansı tanımakta. Çalışanlar, bir yandan kariyer yollarını ilerletirken diğer yandan da topluluklarının refahına katkıda bulunacaklar.

Akçadağ, Malatya’nın parlayan yıldızı olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, AKTU Temizlik İnşaat Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin personel alımı haberi, yerel kalkınma için sağlam bir temel oluşturacak gibi görünüyor. Eğer belirtilen niteliklere sahipseniz ve bölgenin ekonomik büyümesine katkı sağlamak istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın.