Gündem

Sedat Peker’den son dakika flaş açıklamalar! Osman Kavala, Cengiz, Garipoğlu, Mesut Yılmaz ve daha niceleri

Sedat Peker son dakika olarak sosyal medya hesabı üzerinden yeni açıklamalarda bulundu. Peker, bu pazar gününün haricinde bu hafta Perşembe günü yeni bir video çekeceğini ve bugüne kadar basına yansımayan iki büyük skandalı açıklayacağını söyledi.

İddiaların içerisinde kendisi, Osman Kavala, Mehmet Cengiz, Hayyam Garipoğlu, Mesut Yılmaz, Turgut Yılmaz, Mehmet Kutman, Kamuran Çörtük, İbrahim Genç, ve daha nicelerinin olduğunu beliten Peker, Twitter hesabı üzerinden en son olarak şu mesajları paylaştı;

KIRK YAŞINDAN GENÇ KARDEŞLERİM, yoğun isteğiniz üzerine perşembe günü yirmi sene önce yaşanan ancak basına yansımayan iki büyük skandalı ve yeni bazı olayları anlatacağım video yayınlayacağım.

Bu skandalların içinde şahsım, Osman Kavala, Mehmet Cengiz, Hayyam Garipoğlu, Mesut Yılmaz, Turgut Yılmaz, Mehmet Kutman, Kamuran Çörtük, İbrahim Genç, ve daha niceleri var.

Gazetecilere, televizyon yorumcularına ve de siyasal iradenin emrine girmiş polislere, savcılara, hakimlere neden inanmamanız gerektiğini anlatacağım. Ayriyeten derin mehmeti aperitif olarak videomuza misafir edeceğim. Vallahi çok eğleneceğiz, hem de çok.

Televole zehrini içmiş olan 40 yaş üstü dostlarımız, tweetlerinizi gördüm. Vallahi siz de misafirsiniz, sadece olaya dahil değilsiniz.

Sedat Peker yaklaşık 1 saat öncede Mehmet Ağar hakkında bir paylaşımda bulundu. Ağar hakkında ”derin mehmet, marinanın yönetiminden ayrılmakla bu işler olmaz. Senin ve oğlunun üstüne olan, Mübariz’den gasp ettiğin, marinanın içinde olan mak petrolü de Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacaksın. Yoksa o benzin istasyonunda yaptırdığın mazot kaçakçılığının dosyasını açacağım” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu