Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi KPSS şartsız 165 personel alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzenerji İnsan Kaynakları Anonim Şirketi bugün çok sayıda iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanlarına göre İzenerji A.Ş, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere KPSS şartsız  ve yazılı-sözlü sınav olmadan toplam 165 personel alımı yapacak. Yayınlanan izenerji iş ilanlarında ikametgah şartı bulunmamaktadır.

Alınacak personeller İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde İZENERJİ şirketinde görevlendirileceklerdir. Atama yapılacak kadrolara ilişkin olarak ‘’anestezi teknikeri, temizlik personeli, engelli ve engelsiz büro memuru alımı, psikolog, sosyolog, inşaat teknikeri, fizyoterapist, şoför, vasıfsız işçi, grafiker, evrak dağıtım personeli, çağrı operatörü, iş makinesi operatörü, hasta ve yaşlı bakım elemanı, tercüman, bilgisayar programlama ve mobilya ustası alımları yapılacağı belirtildi.

İzenerji personel alımı başvuruları 7-9 Haziran 2021 tarihleri arasında online şeklinde yapılacak olup, başvuru adresi, şekli ve tüm bu kadrolara ilişkin, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin adaylardan istediği şartları, öğrenim durumunu ve diğer tüm detayları görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.