İş İlanlarıİŞKUR İş İlanları

30 Haziran 2021’e kadar bisküvi ve çikolata fabrikalarına bay-bayan 852 işçi alınacak!

Bisküvi ve çikolata fabrikaları Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanları yayınladı. Palmiye, Anı, Modern, Azra, Lark, Hazal, Saray ve Şimşek Biskivü ve Çikolata fabrikaları, daimi olarak istihdam etmek üzere deneyimli – deneyimsiz toplam 852 işçi alımı yapacak.

Bisküvi fabrikalarına işçi alımına ilişkin toplam 10 farklı iş ilanı yayınlanmış olup her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere 30 Haziran 2021 tarihine kadar devam edecektir. İş başvuruları ALO 170 telefon hattından veya İŞKUR üzerinden online şeklinde yapılacak olup, başvuru ekranına ait link aşağıda verilmiştir. Belirtilen linki tıklayarak başvuru ekranına ulaşabilir ve e-devlet üzerinden başvuru kaydınızı oluşturabilirsiniz.

İşçi alımı ile ilgili adaylardan istenilen şartlar, yaş artı, istenilen deneyim, servis imkanı, sosyal haklar ve diğer tüm detaylar her bir ilan içeriğinde ayrı ayrı belirtilmiştir. 852 işçi alımı için yayınlanan bu iş ilanlarının detaylarına ulaşmak ve hemen başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Tüm güncel iş ilanlarından anında haberdar olmak için

Twitter adresimiz: https://twitter.com/IlanlarKamu 

Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/kamuisilanlari.net 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.