Emlak

Vakıfbank’tan Arnavutköy’de Süper Fırsat! 55 m2’lik Dükkan Sadece 1.4 Milyon TL!

Vakıfbank, İstanbul Arnavutköy’de 55 m2’lik dükkanı sadece 1.4 milyon TL başlangıç bedeliyle satışa çıkardı. Dükkanın konumu, özellikleri, değerlemesi ve satış şartları haberimizde.

Vakıfbank, İstanbul’un en gözde ilçelerinden biri olan Arnavutköy’de bulunan bir dükkanı satışa çıkardı. Dükkan, 55 m2’lik alana sahip ve sadece 1.4 milyon TL başlangıç bedeliyle alıcılarını bekliyor. Bu fırsatı kaçırmak istemeyenler için detaylar haberimizde.

Dükkanın Konumu ve Özellikleri

Satışa konu olan dükkan, İstanbul’un Arnavutköy ilçesinin Hastane semtinde yer alıyor. Dükkan, Şadırvan Sokağa göre sol ön tarafta konumlanmış ve zemin katta bulunuyor. Dükkanın içerisinde bir wc hacmi de mevcut.

Dükkanın binası 2017 yılında inşa edilmiş ve yapı kullanma izin belgesi alınmış. Dükkanın ısıtma sistemi doğalgaz ile çalışıyor ve krediye uygun durumda. Dükkanın kullanım durumu ise boş.

Dükkan, Arnavutköy’ün merkezine yakın bir konumda bulunuyor. Çevresinde hastane, okul, cami, market, eczane gibi pek çok sosyal ve ticari imkan bulunuyor. Ayrıca, dükkanın önünden geçen minibüs ve otobüs hatları sayesinde ulaşım da oldukça kolay.

Dükkanın Değerlemesi ve Satış Şartları

Vakıfbank tarafından yapılan değerleme raporuna göre, dükkanın brüt alanı 52 m2 olarak belirlenmiş. Ancak yerinde yapılan incelemelerde, dükkanın yanındaki iki bağımsız bölüm arasındaki ayırıcı duvarın kaldırıldığı ve birlikte kullanıldığı tespit edilmiş. Buna göre, dükkanın mevcut alanının 55 m2 olduğu hesaplanmış.

Dükkanın başlangıç bedeli 1.4 milyon TL olarak belirlenmiş ve teminat bedeli ise 70 bin TL olarak açıklanmış. Dükkanın satışında minimum artış miktarı ise 25 bin TL olarak belirlenmiş.

Dükkana ilgi duyanlar, Vakıfbank’ın Davutpaşa şubesine başvurarak gerekli bilgi ve belgeleri alabilirler. Dükkana ait fotoğrafları da [buradan] görebilirler.

Dükkana teklif vermek isteyenlerin ise 10 Ağustos 2023 tarihine kadar Vakıfbank’ın Davutpaşa şubesine giderek teklif zarflarını teslim etmeleri gerekiyor. Teklif zarfları 11 Ağustos 2023 tarihinde saat 14:00’te Vakıfbank’ın Davutpaşa şubesinde açılacak.

Bu süper fırsatı kaçırmamak için acele edin! Arnavutköy’de 55 m2’lik dükkan sadece 1.4 milyon TL!