Personel Alımı

TPAO 121 Lisans Mezunu Personel Alıyor!

TPAO, Merkez ve Taşra Teşkilatlarına 121 lisans mezunu personel alımı yapacaktır. Başvurular, Türkiye İş Kurumu web sitesi üzerinden 7 Ağustos 2023 tarihine kadar yapılabilir.

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO), ülkemizin enerji bağımsızlığı için çalışan ve hidrokarbon kaynaklarını milletin hizmetine sunan bir kuruluştur. TPAO, yurt içi ve yurt dışında artan arama ve üretim faaliyetleri nedeniyle personel ihtiyacı duymaktadır. Bu kapsamda, TPAO Merkez ve Taşra Teşkilatlarına toplam 121 lisans mezunu personel alımı yapacaktır.

TPAO personel alımı, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen adayların, Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine veya Türkiye İş Kurumu web sitesi www.iskur.gov.tr üzerinden 01.08.2023-07.08.2023 tarihleri arasında 7 gün süreyle başvurmaları gerekmektedir.

TPAO personel alımında aranan şartlar ve kontenjanlar ekli tabloda belirtilmiştir. Bu fırsatı kaçırmayın ve TPAO’nun büyük ailesine katılın!