İş İlanları

Mersin’de Acil Tıp Teknisyeni Aranıyor

Mersin’in Toroslar ilçesinde bulunan Özel Mersin Turkuaz Rehabilitasyon Merkezi Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, bünyesinde çalıştırmak üzere acil tıp teknisyeni arıyor.

Özel Mersin Turkuaz Rehabilitasyon Merkezi, Toroslar Engelli Bakım Merkezi unvanıyla da faaliyet gösteren bir kuruluştur. Engelli bireylerin eğitim ve rehabilitasyon hizmetlerini sunan merkez, alanında uzman ve deneyimli bir kadroya sahiptir.

Merkez, acil tıp teknisyeni pozisyonu için 13 Haziran 2023 tarihinde ilan yayınladı. İlanın son başvuru tarihi 12 Temmuz 2023’tür. İlanın görüntülenme sayısı 105, başvuru sayısı ise henüz 0’dır. Pozisyon için tam zamanlı çalışma şekli tercih edilmektedir.

Acil tıp teknisyeni olarak çalışmak isteyen adayların en az sağlık meslek liselerinin ilgili bölümünden mezun olması gerekmektedir. Ayrıca adayların deneyimli, kadın veya erkek olması ve 25-35 yaş aralığında olması istenmektedir.

Başvuruda bulunmak isteyen adayların CV’lerini toroslarbakimmerkezi@gmail.com adresine mail atarak veya 0552 5556292 numaralı telefonu arayarak iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Merkezin çalışma adresi ise şöyledir: Çukurova Mah. 85139 Sok. No:9 Toroslar, Mersin.

Başvuru linki: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00007594653&isyeriTuru=%C3%96zel