Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
İŞKUR İş İlanları

44 ildeki 188 akaryakıt istasyonuna 379 personel alımı yapılacak!

Akaryakıt satış elamanı alımına ilişkin 44 il için iş ilanları yayınlandı. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlara göre 188 farklı akaryakıt istasyonuna bay-bayan 379 personel alınacak.

Türkiye İş Kurumu akaryakıt satış elemanı alımı için 16 Şubat 2023 tarihinde 44 il için yeni iş ilanları yayınladı. Başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya olmak üzere aşağıda liste ahinde belirtilen 44 şehirdeki 188 farklı akaryakıt istasyonuna personel alımı yapılacak.

Toplamda bay-bayan 379 akaryakıt satış elemanı alınacak olup, iş başvuruları başladı ve her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere 15 Mart 2023 tarihine kadar devam edecek. İş başvuru işlemleri ise, aşağıda linki verilen İŞKUR’a ait resmi sayfa üzerinden online şeklinde yapılacaktır. Ayrıca, her bir ilan içeriğinde işveren adresi ve iletişim bilgileri verilmiştir.

Akaryakıt satış işleri için İŞKUR’un yayınladığı bu ilanlara en az ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabilir. Bazı ilanlarda ‘’depremzedelere öncelik verilecektir’’ denildi. Peki, Hangi illerde ki hangi akaryakıt istasyonlarına personel alınacak?

AKARYAKIT ŞATIŞ ELEMANI ALIMI YAPAN ŞEHİRLER

Aydın, Antalya, Uşak, Bursa, İstanbul, Konya, Samsun, Karabük, Kahramanmaraş, Kocaeli, Balıkesir, Afyonkarahisar, Gaziantep, Mersin, Ankara, Kayseri, Kırşehir, Tokat, Tekirdağ, Hatay, Denizli, Karaman, Kırıkkale, Sivas, Manisa, Trabzon, İzmir, Mersin, Bolu, Niğde, Adana, Çanakkale, Çankırı, Sakarya, Nevşehir, Burdur, Tokat, Erzincan, Eskişehir, Edirne, Çorum, Kütahya, Diyarbakır, Yalova ve Ağrı olmak üzere 44 ilden akaryakıt satış elemanı alınacak.

Bu şehirlerde ki hangi akaryakıt istasyonlarının personel aradığını görüntülemek, istenilen şartları öğrenmek, işverenlerin iletişim bilgilerini görüntülemek veya hemen Türkiye İş Kurumu üzerinden online başvuru yapmak için aşağıdaki linki kopyalayıp aratınız.

Akaryakıt Satış İş İlanları Linki: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2032