Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
İŞKUR İş İlanları

İstanbul iş ilanları: Shell A.Ş akaryakıt istasyonu sorumlusu alacak!

İŞKUR’un İstanbul iş ilanları sayfasında ilan yayınlayan Shell A.Ş, bay-bayan 2 akaryakıt istasyonu sorumlusu alacağını alımı yapacağını duyurdu.

Shell A.Ş, akaryakıt istasyonu sorumlusu alımı için Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan yayınladı. İŞKUR’un İstanbul iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre, Shell A.Ş. ve EPDK kurallarına göre istasyonun sevk ve idare sorumlusu alımı yapılacak.

Akaryakıt istasyon sorumlusu alımına ilişkin yapılan açıklamada ‘’ liderlik vasfına sahip, öfke yönetimine sahip, akıcı konuşabilme ve sigara içmeyen tercihen öncelikli olacak personeller alınacak’’ denildi.

İşveren ile ilgili iletişim bilgileri ve diğer tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

Akaryakıta personel alımı için başvurular başladı ve 28.02.2023 tarihine kadar devam edecek. İş başvuru işlemleri İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online şeklinde yapılacak olup, bu ilana hemen başvuru yapmak için 00007310833 ilan numarasını https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx sayfasında bulunan aşağıda resimde belirtilen yer yapıştırıp sağ alt köşedeki ‘’ARA’’ butonuna basınız.

İletişim Bilgileri

Adres: MAHMUTBEY CD.NO 172 YENİMAHALLE SHELL PETROL BAYİ BAĞCILAR İSTANBUL

905323630417 – yilmaz.shell@gmail.com