Personel Alımı

Akdeniz Üniversitesi hemşire, röntgen teknisyeni ve tıbbi sekreter alımı yapacak!

Akdeniz Üniversitesi hemşire, teknisyen ve tıbbi sekreter kadrolarına personel alımı için yeni bir iş ilanı yayınladı. İlana göre Akdeniz Üniversitesi, 2020 KPSS  (B)  grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle 8 hemşire, 1 röntgen teknisyeni ve 1 tıbbi sekreter olmak üzere toplam 11 sağlık personeli alımı yapacak.

Personel alımı başvuruları bugün (1 Haziran 2021) itibari ile başladı ve 15 gün daha devam edecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların https://disbasvuru. akdeniz.edu.tr/ web adresinden başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir. Peki, belirtilen kadrolar için istenilen şartlar nelerdir? İşte detaylar…

HEMŞİRE ALIMI

Toplamda 8 hemşire alınacak olup adayların;

Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu 4 yıllık lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

RÖNTGEN TEKNİSYENİ ALIMI

Toplamda 2 röntgen teknisyeni alımı yapılacak olup adayların;

Yükseköğretim Kurumlarının en az ön lisans düzeyinde eğitim veren Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri programı mezunu olmaları gerekmektedir.

TIPPİ SEKRETER ALIMI

Toplamda 1 sekreter alımı yapılacak olup adayların;

Yükseköğretim Kurumlarının ön lisans düzeyinde eğitim veren Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik programı mezunu olmaları gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.