Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

İzelman Elektrik Elektronik Mühendisi, Çevre Mühendisi ve Mimar alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzelman A.Ş, yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR sayfasında yer alan ilana göre İzelman, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere mühendis ve mimar kadrosuna personel alımı yapacak. 1 Elektrik Elektronik Mühendisi alımı, 1 Mimar alımı ve 1 Çevre Mühendisi alımı olmak üzere toplamda 3 personel alınacak olup, alınacak personeller İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde memur kadrosunda görevlendirileceklerdir.

İzelman Genel Hizmet Otopark Özel Eğitim İtfaiye Sağlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi, personel alım ilanları genellikle Türkiye İş Kurumu sayfasında yayınlıyor. Personel alımları için adaylardan KPSS şartı ve yazılı-sözlü sınav istemiyor. Ayrıca, bu ilana İzmir dışında ikametgah edenler de başvuru yapabilir. Peki, mühendis ve mimar alımı için istenilen şartlar nelerdir? Başvurular ne zaman ve nereye yapılacak? Tüm ayrıntılar aşağıda verilmiştir.

İZELMAN İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İzelman personel alımı için başvuru yapmak isteyen adayların belirtilen tarih aralığında sadece mail olarak 1 sayfalık fotoğraflı özgeçmiş Şeklinde Aşağıdaki mail adresine yapılacaktır.

personel@izelman.com.tr

İrtibat kişi: Burcu Tosun

Telefon: 0232 464 64 45

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu