Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
İŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

81 ilimizden 16 bin 581 işçi, 2 bin 885 temizlik personeli, 1275 güvenlik ve 1035 şoför alımı yapılacak

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) 19 Aralık 2022 ile 15 Ocak 2023 tarihleri arasında 16 bin 581 işçi, 2 bin 885 temizlik personeli, 1275 özel güvenlik görevlisi ve 1035 şoför alımı yapılacağını duyurdu. Bu mesleklerin haricinde lise, önlisans ve lisans mezunu 860 büro memuru alımı yapılacağını belirten İŞKUR, alımların 81 il genelinde yapılacağını belirtti.

Beden işçisi, temizlik personeli, güvenlik görevlisi, şoför ve büro memuru olarak bay-bayan toplam 22 bin 636 personel alınacak olup, iş başvuruları İŞKUR’un (esube.iskur.gov.tr) resmi internet sayfası e-devlet üzerinden yapılacaktır.

Bu belirtilen mesleklerden personel alımı yapan kurumlar arasında Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, MEB, MSB ve daha birçok bakanlığın yanı sıra, büyükşehir belediyeleri ve özel sektörde faaliyet yürüten birçok fabrika, üretim tesisleri ve kurumsal şirketler bulunuyor.

Yayınlanan bu ilanlarla, 18-55 yaş arası binlerce insana gerek kamuda gerekse özel şirketlerde iş imkanı sağlanacağını belirten İŞKUR, engelli personeller içinde 500’den fazla iş ilanının yayınlandığını belirtti.

Peki, 19 Aralık ile 15 Ocak 2023 tarihleri arasında hangi kamu kurum ve kuruluşlarına hangi mesleklerden kaç personel alınacak? Hangi il-ilçe belediyeleri işçi, temizlik personeli, şoför veya memur alımı yapacak? Aranan şartlar nelerdir?

Tüm Belediyelerin Güncel İş İlanlarını Görüntülemek İçin Buraya TIKLAYINIZ

Tüm kamu kurum ve kuruluşlarının güncel iş ilanlarını görüntülemek ve tüm ayrıntılarını öğrenmek için BURAYA TIKLAYINIZ