Kültür Sanat

En popüler olacak 7 çeşit güneş gözlüğü!

Son yıllarda tüketiciler, doğaya ve topluma karşı daha bilinçli ve daha sorumlu hale geldi. Bu yüzden alışveriş yaparken çok dikkatli olmak, böylece para ve israf etmemek ve olabildiğince rahat, diğer şeylerle uyumlu ve düzenli kullanılan kıyafetler seçmek önemlidir. İşte 2021’de her gün ihtiyaç duyduğumuz güneş gözlüğü için klasik trendlerden bazıları.

SPORTİF TASARIM

Geçtiğimiz yaz sportif giyim, özellikle tenisten ilham alan trendler hız kazandı. Bu eğilim 2021’de de devam edecek. Sportif bir tasarıma ve dar çerçeveye sahip zarif güneş gözlükleri bu yaz mücevheriniz olacak.

RETRO YUVARLAK STİL GÖZLÜK

Retro tarzı yuvarlak gözlükler de sezonun en sıcak trendlerinden biri. Daha şık bir tasarım tercih ediyorsanız işlemeli veya parlak renkli camlı güneş gözlüklerini tercih edebilirsiniz.

KARE TASARIM GÖZLÜKLER

Geçen yıl Instagram, benzersiz şekilli güneş gözlüğü takan modaya uygun kadınların fotoğraflarıyla doluydu. Yani bu yıl en popüler trend, daha ilginç bir tasarıma, parlak renklere, kalın çerçevelere sahip kare cam.

KEDİ GÖZLÜKLERİ

Keskin kenarlı, kedi biçimli güneş gözlükleri her zaman en moda ve klasik tarzlardan biri olmuştur. Bu yıl daha dar, daha keskin bir versiyon trend olacak.

XXL BEDEN MODELLERİ

1970’lere dayanan bir diğer model ise yüzü kapatan büyük boy güneş gözlükleridir. Lüks bir stil yaratmak için koyu kahverengi ve siyah ara renkler arasından seçim yapın.

RENKLİ HAVACI MODELLERİ

Aviator tarzı gözlükler asla modası geçmeyen klasik tarzlardan biridir. Bu modelden biraz sıkıldıysanız ve yükseltmek istiyorsanız, farklı, farklı renkte camlı bir havacı camı seçin.

EKRANDA MAVİ IŞIKTAN KAÇININ

Dünyanın her zamankinden daha sanal hale geldiği bir zamanda, herkesin gözleri ekranın mavi ışınlarından koruyan gözlükleri olmalıdır. Son moda gözlükler, gözlerimizi korurken şık görünmemiz için bir fırsattır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir