Belediye İş İlanlarıPersonel Alımı

Beşiri Belediyesi en az lise mezunu şoför alımı yapacak!

Batman Beşiri Belediyesi yeni bir iş ilanı yayınladı. İlana göre Beşiri Belediyesi kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere şoför alımı yapacak. Şoför alımı için adayların en az lise mezunu olmaları ve en az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir. İş başvuruları 27.05.2021 tarihinden 31.05.2021 pazartesi günü saat 17:00’ya kadar yapılacaktır.

Peki, Beşiri Belediyesi şoför alımı için istenilen özel şartlar nelerdir? Personel alımı başvuruları nereye ve nasıl yapılacak? İşte detaylar…

BEŞİRİ BELEDİYESİ ŞOFÖR ALIM İLANI

Beşiri Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan ilanda ‘’ 657  sayılı  Devlet  Memurları  Kanunu’na  tabi olarak  istihdam  edilmek  üzere;  “Mahalli  İdarelere  İlk  Defa  Atanacaklara  Dair  Sınav  ve  Atama Yönetmeliği”  hükümlerine  göre  aşağıda  unvanı,  sınıfı,  derecesi,  adedi,  nitelikleri,  KPSS  puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla memur alımı yapılacaktır’’ denildi.

BAŞVURU İÇİN ÖZEL ŞARTLAR:

a) İlan edilen unvan için son olarak mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanın karşısında belirtilen puan türünden, asgari KPSS puanını almış olmak,
b) Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,
c) 13.10.1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az
C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

BAŞVURU YERİ, TARİHİ, ŞEKLİ VE SÜRESİ:

Adaylar sözlü sınava katılabilmek için;
Başvuru esnasında istenilen belgeler 27.05.2021tarihinden 31.05.2021 pazartesi günü saat 17:00’ya kadar (mesai günlerinde 08:00-12:30 ile 13:00-17:00 saatleri arasında) müracaatlarını yapabileceklerdir.

Adaylar başvuru belgelerini:

a) Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Beşiri Belediye Başkanlığı Milli Egemenlik Mah. Cumhuriyet Cad. No: 1 Beşiri / BATMAN adresine gönderilebilecektir. (Geciken postalardan Belediyemiz sorumlu olmayacaktır.)
b) Elektronik ortamda, Belediyemiz besiri-bld@hotmail.com internet adresine gönderilebilecektir.
c) Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, belediyemizce değerlendirmeye alınmayacaktır.
d) Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.