Belediye İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 03-07 Ekim’de 100 Özel Güvenlik Görevlisi alıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İSTGÜVEN A.Ş bünyesine kadrolu olarak 100 Özel Güvenlik Görevlisi alımı yapılacağını duyurdu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre İBB iştirak şirketi olan İSTGÜVEN A.Ş bünyesine kadrolu olarak istihdam etmek üzere KPSS şartsız ve sınavsız 100 “Özel Güvenlik Görevlisi” alımı yapacak.

Belediye güvenlik görevlisi alımı için başvuruları 03-07 Ekim 2022 tarihleri arasında aşağıda verilen adres üzerinden gerçekleştirilecektir. Bu ilanda herhangi bir yaş şartı belirtilmemiş olup, her yaş grubundan aday başvuru sağlayabilecektir. Alınacak güvenlik personelleri İBB İSTGÜVEN kadrosunda daimi olarak görevlendirileceklerdir.

İSTGÜVEN, güvenlik görevlisi alımı iş başvuruları İBB kariyer sayfası “kariyer.ibb.istanbul/Genel Başvuru” üzerinden online şeklinde yapılacak olup, açılan sayfada yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Adayların aşağıda verilen şartlara haiz olmaları gerekmektedir. İşte detaylar…

BAŞVURU ŞARTLARI

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetine dair kanun 10.maddesindeki belirtilen şartlara haiz olmak,

Valilik onaylı Silahlı /Silahsız Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak,

En az 1 yıl deneyim sahibi olan Kadın,

Erkek adaylar.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Başvurular yukarıda belirtilen Web sitesine özgeçmişin oluşturulması ile tamamlanmış olacaktır. Başvuru esnasında belge istenmeyecektir. Mülakat sonrası gerekli bilgi ve belgeler talep edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir