Belediye İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi KPSS şartsız 64 memur alımı yapıyor!

İBB iştirak şirketi olan İSPER A.Ş bünyesine kadrolu olarak görevlendirmek üzere 6 farklı meslekten çok sayıda bay-bayan personel alımı yapacağını duyurdu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 6 farklı meslek grubundan personel alımı yapmak için yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un Kamu İş İlanları sayfasında yer alan ilana göre, İBB iştirak şirketi olan İSPER A.Ş bünyesine kadrolu olarak görevlendirmek üzere KPSS şartsız 64 memur alımı yapılacak.

İBB İSPER iş başvuru halen devam etmekte olup, 06 Ekim 2022 tarihi saat 17.00’a kadar devam edecektir. İŞKUR’da yer alan resmi iş ilanına başvurular İBB’nin kariyer sayfası olan “https://kariyer.ibb.istanbul/” internet adresi üzerinden online şekline yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile başvuru yapan adayların başvurularının dikkate alınmayacağı belirtildi.

Peki, İBB hangi mesleklerden personel alımı yapacak? Mesleklere göre istenilen başvuru şartları nelerdir? İşte detaylar…

İBB İsper bünyesinde istihdam edilmek üzere; 1 Kariyer Danışmanı, 6 İdari Destek Personeli, 5 Veteriner Hizmetleri İşçisi, 45 Genel Başvuru, 4 Veteriner Hekim ve 3 Tekniker olmak üzere toplam 64 memur alımı yapılacaktır.

Bu mesleklerle ilgili aranan başvuru şartları, başvuru için gerekli belgeler, iletişim bilgileri ve diğer tüm detaylar resmi ilan içeriğinde verilmiş olunup, resmi iş ilanlarını görüntülemek için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz.

Resmi iş ilanı 1. Sayfayı görüntülemek için BURAYI TIKLAYIN

Resmi iş ilanı 2. Sayfayı görüntülemek için BURAYI TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir