Belediye İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2 branştan kadrolu memur alımı yapıyor!

İBB Kültür ve Sanat A.Ş bünyesine Operasyon Koordinasyon Uzmanı ve Mekan Koordinasyon Uzmanı” memur alımları yapacağını duyurdu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 2 farklı meslekten daimi kadroya personel alımı yapmak için Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un Kamu iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre İBB Kültür ve Sanat A.Ş bünyesinde KPSS şartsız “Operasyon Koordinasyon Uzmanı ve Mekan Koordinasyon Uzmanı” memur alımları yapacak.

İBB’nin yayınladığı resmi iş ilanına aşağıda belirtilen tarih aralığında ve yine aşağıda verilen adrese bay-bayan tüm adaylar başvuruda bulunabileceklerdir. Adayların yukarıda belirtilen mesleğe ilişkin istenilen şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

Alınacak personeller Kültür Sanat A.Ş bünyesinde daimi olarak görevlendirilecektir. Başvurular İBB’nin remi internet sayfası olan “https://kariyer.ibb.istanbul/”  adresine online olarak yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

İdari personel alımı iş ilanına başvurular halen devam etmekte olup 07 Ekim 2022 tarihi mesai bitimine kadar da devam edecektir. Başvurular neticesinde uygun görülen adaylar görüşmeye davet edileceklerdir. Personel alım ilanı ile ilgili diğer tüm detaylar ve resmi ilan içeriği aşağıda verilmiştir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir