Personel Alımı

Türkiye Basketbol Federasyonu KPSS şartsız Muhasebe personeli alıyor!

TBF bünyesinde kadrolu olarak memur alımı yapılacağı duyuruldu.

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) KPSS şartı aramadan memur alımı yapmak için Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. TBF’nin yayınlamış olduğu resmi iş ilanına göre herhangi bir yaş şartı aranmadan bay bayan muhasebe elemanı alımı yapılacak.

TBF bünyesinde kadrolu olarak alım yapılacak personellerin aşağıda ilan içeriğinde verilen mesleki şartları taşıyor olmaları gerekmektedir. Bu ilana iş başvuruları halen devam etmekte olup, 15 Ekim 2022 tarihi saat 17.00’a kadar devam edecektir.

Başvuruda bulunmak isteyen adayların “Ozlem@tbf.org.tr” adresine resimli CV’leri ile birlikte internet üzerinden online başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular neticesinde uygun görülen adaylara geri bildirim yapılarak belirtilen tarih ve yerde görüşmeye davet edileceklerdir.

Yapılacak başvurular sonucunda işe alımı kesinleşen adaylar “İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu Ataköy” şubesinde işbaşı yapacaklardır. İlan içeriğinde verilen çalışma koşulları bilgisine göre, çalışma saatleri sabah 09.00, akşam 18.00 olarak belirtilmiştir.

İŞKUR üzerinden yayınlanan resmi iş ilanı ile ilgili diğer detaylar ve resmi ilan içerikleri aşağıda verilmiştir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir