Belediye İş İlanları

İBB Halk Ekmek 28Eylül-05 Ekim tarihlerinde çok sayıda personel alımı yapıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştirak şirketlerinden olan İstanbul Halk Ekmek (İHE), Büro Personeli (Engelli) ve Ekmek Kasalama-Paketleme personeli alımı yapacağını duyurdu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştirak şirketlerinden olan İstanbul Halk Ekmek (İHE) Fabrikası’na personel alımı için yeni bir iş ilanı yayınladı. 28 Eylül 2022 tarihinde İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre, İBB Halk Ekmek fabrikasında kadrolu görevlendirilmek üzere 6 Büro Personeli (Engelli) ve 2 Ekmek Kasalama-Paketleme personeli alımı yapacak.

Bu iş ilanına başvuruları halen devam etmek olup, 05.10.2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. Halk Ekmek bünyesinde yapılacak personel alımları en az lise mezunu bay-bayan adaylar arasından yapılacak olup, adayların aşağıda verilen mesleki şartlara sahip olmaları gerekmektedir.

Halk Ekmek, Büro Personeli (Engelli) ve Ekmek Kasalama-Paketleme personeli alımı iş başvuruları, İBB Kariyer sayfası olan “https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru” internet adresi üzerinden yapılacaktır. Başvurular sonucu uygun görülen adaylara geri bildirim yapılarak görüşmeye davet edileceklerdir.

Alınacak personeller “Esentepe Mah. Mimar Sinan Bulvarı No:170/A Sultangazi/İstanbul” adresinde bulunan İstanbul Halk Ekmek fabrikasında çalıştırılacaklardır. Yukarıda belirtilen mesleklere başvuru yapmak isteyen adaylardan istenilen şartlar, müracaat koşulları ve diğer tüm detaylar aşağıda resmi ilan içeriklerinde verilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir