Belediye İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 4 meslekten personel alımı yapıyor!

İBB İSPER A.Ş bünyesinde alınacak personellerin daimi olarak istihdam edileceği duyuruldu.

Personel alımı yapacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un İstanbul iş ilanları sayfasında yer alan resmi ilana göre, İBB iştirak şirketlerinden olan İSPER A.Ş bünyesinde kadrolu “Programcı, Bilgisayar Programcısı, Analist Programcı ve Yardımcı Programcı” personel alımları yapılacak.

Belediyenin yayınladığı resmi iş ilanına başvurular halen devam etmekte olup 30.09.2022 tarihi saat 17.00’a kadar da devam edecektir. Personel alımlarında adaylarda KPSS şartı aranmayacak olup, mülakat tarih ve saati uygun görülen adaylara bildirilecektir. İBB İSPER A.Ş bünyesinde alınacak personeller daimi olarak istihdam edilecektir.

Yukarıda belirtilen 4 farklı meslekten, belediye bay-bayan personel alımı yapacak olup, başvurular İBB’nin kariyer sayfası olan “https://kariyer.ibb.istanbul/” internet adresi üzerinden online şekline yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

İBB İSPER A.Ş’nin yayınlamış olduğu resmi iş ilanı ile ilgili diğer detaylar ve resmi ilan içerikleri aşağıda verilmiştir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir