Personel Alımı

Türkiye İstatistik Kurumu 27-30 Eylül’de KPSS şartsız personel alımı yapıyor!

TÜİK Bursa Bölge Müdürlüğü bünyesinde KPSS şartsız ve sınavsız Anketör alımı yapılacağını duyurdu.

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Bursa Bölge Müdürlüğü personel alımı yapmak üzere Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. 27 Eylül 2022 tarihinde İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan resmi iş ilanına göre, TÜİK Bursa Bölge Müdürlüğü bünyesinde KPSS şartsız ve sınavsız Anketör alımı yapılacak.

Yukarıda belirtilen meslek ile ilgili iş başvurusunda bulunacak adayların “Yavuz Selim Mahallesi Ankara Yolu Caddesi No:257 Yıldırım/Bursa” açık adresinde bulunan TÜİK Bursa Bölge Müdürlüğü’ne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Yapılacak müracaatlar esnasında adayların yanlarında bulundurulması gereken belgeler aşağıda verilmiştir.

İŞKUR’da yayınlanan bu ilana başvurular bugün başlamış olup, 30 Eylül 2022 tarihi mesai bitimine kadar da devam edecektir. Başvurular neticesinde işe alınacak personeller Bursa, Bilecik ve Eskişehir illerinde görevlendirilecek olup, konaklama imkânı Bölge Müdürlüğü tarafından sağlanacaktır.

TÜİK Bursa Bölge Müdürlüğü’nün yayınlamış olduğu resmi iş ilanı ile ilgili diğer tüm Detaylar ve resmi ilan içeriği aşağıda verilmiştir…

MÜRACAAT KOŞULLARI

35 yaşını doldurmamış olmak

Yüksekokul ve üzeri

Adli sicil kaydı olmaması

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Diploma fotokopisi

Kimlik fotokopisi fotoğraf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir