Genel

Cinsiyet öğrenme partisine dünyanın her yerinden büyük tepki!

Evli çiftin cinsiyet öğrenme partisinde yaptığı bu kadar da olmaz dedirtti. Dünya genelinde birçok kesimin büyük tepkisine neden oldu…

Dünya her yerinde farklı ülkelerde ve farklı şekillerde düzenlenen cinsiyet öğrenme partilerine bu kadar da olmaz dedirtecek bir yenisi eklendi. Brezilya’da yeni evli çiftin bebeklerinin cinsiyetini öğrenmek için düzenlediği bu parti, kutlama şekli ile dünyanın her yerinden büyük tepki çekti.

Brezilya’da çift, bebeklerinin cinsiyetlerini öğrenmek için düzenledikleri partide bir şelalenin rengini maviye boyadığı görüldü. Karı kocanın yaptığı bu hareket dünyadaki çevre örgütlerinin tepkisini çekerken, ülkenin Çevre Bakanlığı ise olayla ilgili soruşturma başlattı.

ŞELALEYİ MAVİYE BOYADILAR

Evli çift, doğacak bebeklerinin cinsiyetini öğrenmek için gittikleri şelalenin rengini değiştirdi. Dünyaya gelecek bebeklerinin erkek olduğunun öğrenilmesiyle, şelalenin suyunun rengi bir anda maviye döndü. Bu esnada çift mutluluk içerisinde birbirine sarıldı fakat bu görüntüler kısa sürede çok büyük tepki gördü.

ÇEVRE BAKANLIĞI SORUŞTURMA BAŞLATTI!

Bu görüntülerin kısa sürede yayılmasının ardından dünya genelindeki çevreciler, karı kocaya tepki gösterdi. Olayın yaşandığı Brezilya’nın Mato Grosso eyaletinin Çevre Bakanlığı ise şelalenin içerisine karıştırılan maddeyle ilgili soruşturma başlatıldığını açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir