Belediye İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Eğitmeni ve Sosyal Destek Hizmet Elemanı alımı yapılacak!

İBB İSPER bünyesinde KPSS şartsız bay-bayan personel alımları yapılacağı ve alınacak personellerin kadrolu olarak görevlendirileceği duyuruldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kadrolu personel alımı yapmak üzere, 26.09.2022 tarihinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştirak şirketlerinden olan İSPER A.Ş bünyesinde KPSS şartsız, bay-bayan Spor Eğitmeni ve Sosyal Destek Hizmet Elemanı alımı yapılacak.

Belediye personel alımlarının bay bayan adaylardan yapılacağı belirtilirken, personel alımlarında herhangi bir yaş sınırı belirtilmemiştir. Başvuruda bulunacak adayların aşağıda belirtilen mesleki şartlara da sahip olmaları gerekmektedir. İBB İSPER A.Ş bünyesinde alınacak personeller daimi olarak istihdam edilecektir.

İBB İSPER Spor Eğitmeni ve Sosyal Destek Hizmet Elemanı alımı iş başvuruları 27 Eylül 2022 tarihinde başlayacak olup, 07 Ekim 2022 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. Bu iş ilanına başvurular İBB’nin kariyer sayfası olan “https://kariyer.ibb.istanbul/” internet adresi üzerinden online şekline yapılacaktır. Posta veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Peki, İBB İSPER personel alımı için aranan şartlar nelerdir? Çalışma şartları nasıldır? Merak edilen tüm detaylar ve resmi ilan içeriği aşağıda verilmiştir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir