İŞKUR İş İlanlarıPersonel Alımı

Belediyeye en az lise mezunu makam şoförü alımı yapacak!

Şanlıurfa Harran Belediye Başkanlığı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un kamu iş ilanları sayfasında yer alan alana göre Harran Belediyesi, en az lise mezunu makam şoförü alımı yapacak. Şoför alımı başvuruları baladı ve 28 Mayıs 2021 tarihinde sona erecektir.

Harran Belediyesi şoför alımı için yayınlanan ilan detaylarında, başvuru yapmak isteyen adaylardan istenilen şartlar şöyle;

MÜRACAT KOŞULLARI

1) Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,

2) 18 yaşını tamamlamış olmak ve son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşından gün almamış olmak.

3) Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, cinsel saldırı veya çocuğun cinsel istismarı suçlarından mahkûm olmamak.

4) Kamu Haklarından mahrum bulunmamak,

5) Harran ilçesinde ikamet etmek,

6) İngilizce (ilk kademe) Eğitimi, MEB onaylı sertifikaya sahip olmak,

7) Kişisel Gel.-Mülakat Tek. Eğitim sertifikaya sahip olmak,

8) Diksiyon – Beden Dili Eğitim sertifikaya sahip olmak,

9) İkna Teknikeri Eğitim sertifikaya sahip olmak,

10)Medya Eğitimi belgesine sahip olmak,

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ, TARİHİ VE SONUÇLARIN DUYURULMASI:

1) Talebe başvuranlardan nihai listedekilerden noter huzurunda alınacak işçi sayısının dört katı kadar asil yeteri kadar yedek olarak kura çekimi yapılarak kurada ismi çıkanlar arasında mülakat yapılacaktır3) İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilemez.

2) Belediye toplantı salonunda 02.06.2021 tarihinde saat 15:00 Noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Kura çekiminden sonra Belediye toplantı salonunda 04.06.2021 tarihinde saat 14:00 Mülakat yapılacaktır. Kura ve mülakat sonuçları Harran Belediye resmi web sitesinde yayınlanacaktır.

3)Müracaat koşullarında istenen belgeler Harran Belediyesi Yazı işleri müdürlüğüne 31.04.2021 tarihinde mesai bitimine kadar teslim edilecektir. Aksi halde Kura çekimine alınmayacaktır.

Başvuru İşlemleri

4. Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden elektronik ortamda yapılacaktır.

5. Sınav sonucu ve kazanan adaya ilişkin istenilen belgeler aynı şekilde Harran Belediye Başkanlığı internet adresinde (http://www.harran.bel.tr/) duyurulacaktır. Kişiye ayrıca adresine tebligat yapılmayacaktır.

6. Başvurudan işe alınmaya kadar adaylara yapılacak bilgilendirme, sonuçların duyurulması ve çağrılar Harran Belediye Başkanlığı internet sitesinde (http://www.harran.bel.tr/) ilan yoluyla yapılacaktır.

ÇALIŞMA ADRESİ BİLGİLERİ

Çalışma Adresi: Harran Belediyesi Hizmet Binası Harran / Şanlıurfa
İrtibat Bilgileri: Telefon: 0 414 4412075

Bu ilana hemen online başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Engelleyici Algılandı

Haber içeriğini görüntülemek için lütfen reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakınız.